اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 23 مهر 1398
29 شهریور 1398 29 شهریور 1398
17:27 17:27

هجدهم مهر پای زنان به ورزشگاه باز می شود

مسوولان فدراسیون فوتبال اعلام کردند که در بازی تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج در 18 مهر زنان رسما به ورزشگاه خواهند رفت

به گزارش سلام نو، فیفا طبق اعلامیه قبلی اش نمایندگانش را برای بازدید شرایط و امکانات ورزشگاه ها برای ورود بانوان به ایران فرستاد. روزگذشته جیانی اینفانتینو رئیس فیفا نیز در بیانیه ای اعلام کرده بود که امیدوارم فدراسیون فوتبال ایران و مقامات این کشور درخواست‌های مکرر ما را بپذیرند. من در مدت اخیر تماس‌های زیادی با ایرانی ها داشتم.

در همین ارتباط امروز نمایندگان فیفا از ورزشگاه آزادی و گیت های ورودی مخصوص زنان دیدن کردند. این هیات امروز ابتدا با حضور در وزارت ورزش و جوانان و سپس فدراسیون فوتبال جلساتی را در این ارتباط با مسئولان برگزار کردند.

این هیات به اتفاق مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به ورزشگاه آزادی رفته و از گیت ورودی و جایگاهی که فدراسیون برای حضور زنان در نظر گرفته بازدید کردند. براساس این گزارش نماینده فیفا در بازدید از ورزشگاه آزادی تاکید کرد ما به قوانین داخلی تمام کشورهای عضو فدراسیون جهانی فوتبال احترام می‌گذاریم و هدف از این سفر اطمینان از فراهم بودن مقدمات حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی ایران و کامبوج و سایر دیدارهای بین‌المللی است.


در این دیدار فدراسیون فوتبال به نمایندگان فیفا اطمینان داد مقدمات حضور زنان علاقه‌مند به فوتبال در بازی ایران و کامبوج فراهم است و زنان ایرانی به زودی برای تماشای دیدارهای فوتبال به ورزشگاه‌ها می‌روند.


بنا به اعلام مسوولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال از بازی تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج، زنان به صورت رسمی به ورزشگاه خواهند رفت. این بازی در تاریخ هجدهم مهرماه برگزار می‌شود./ ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

آرزوی بیرانوند چگونه در آزادی برآورده شد؟ + فیلم

علیرضا بیرانوند که دیروز همسر و دخترش برای دیدن بازی تیم ملی ایران و کامبوج به استادی...

بیرانوند: تمرکزم به خاطر حضور خانم ها ضعیف نشد!

دروازه بان تیم ملی فوتبال درباره صحنه پنالتی که روی مهاجم کامبوج انجام داد به شوخی گف...

شاهکار فرهنگی زنان در ورزشگاه آزادی ثبت شد +فیلم

تماشاگران زن حاضر در ورزشگاه آزادی، در آخر بازی ایران و کامبوج سکوها را حسابی تمیز کر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news