اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
29 شهریور 1398 29 شهریور 1398
22:48 22:48

کمالوند: بازیکنانم از روی شکم سیری بازی کردند

پارس جنوبی جم با سرمربی‌گری فراز کمالوند در یک دیدار پرگل توانست تیم فوتبال سایپا را شکست دهد تا پنج امتیاز در جایگاه پنجم لیگ قرار بگیرد. کمالوند این پیروزی را حق تیمش دانست و آن را به هوادار فقید تیمش تقدیم کرد.


وی افزود: «باشگاه درصدد است که مراسمی برای این تماشاگرخوب و فقیدمان بگیریم. »


سرمربی پارس جنوبی جم  در مورد اعتراض سرمربی سایپا به داوری مسابقه و اینکه پنالتی درست نبوده، گفت: «هفته گذشته در سیرجان دوستان جنجال به راه انداختند و گفتند پنالتی درست نبوده و دنده بازیکن ما شکسته است خوشبختانه این بازیکن بازی کردند. داور پنالتی گرفت واو یک سال و نیم بود که رباط پاره کرده بود و بازی سنگین را خیلی خوب قضاوت کرد به او تبریک می گویم. بازی پرسپولیس را باختیم و گردن کسی نینداختیمو داوری خیلی خوب بود. مثل بازی با گل گهر که در آن بازی وحید کاظمی خوب سوت زد. فکر می کنم دوستان کم لطفی کردند.»

سرمربی پارس جنوبی با تمجید از محمد نوری تاکید کرد: «محمد 40 روز تمرین نتوانست بکند، او مصدوم بود. در سیرجان فوق العاده بازی کرد. سایپا بازی مستقیم انجام می داد و یک مقدار از جذابیت بازی روی زمین کم شده بود. محمد صدرصد سلامتش را به دست نیاورده است. امروز در غیاب خالقی فر خوب بازی کرد. نوع بازی تیم هواداران را راضی کرد. امیدوارم در بازی بعدی هم به این خوبی بازی کنیم.»


کمالوند در مورد درگیری و اعتراض به داور گفت:« حریف به داور اعتراض کرد. داور کاری نکرد که بخواهیم به او اعتراض کنیم. با اینکه عقیده داشتیم گل سالم ما مردود شده بازهم به داور معترض نشدیم. باید بفهمیم که من هم یک انسان هستم و من هم ممکن است تعویض اشتباه بکنم. باید ادب را رعایت کنیم و با هر سوت داور اعتراض نکنیم در بازی با ذوب آهن هم حق مان در داوری خورده شد. برای برگزاری مسابقه من مربی، داور، نیروی انتظامی و یگان ویژه همه باید وظایف خودشان را انجام بدهند و فکر می کنم این رفتارها کنار زمین درست نیست.»


وی در مورد اعتراض تماشاگران به وزیر نفت گفت:« باید در مورد زنگنه وزیر نفت انصاف را به خرج بدهیم. 8-9 سال پیش نمایندگان قانونی را تصویب کردند که نمی توان به تیم های لیگ برتری کمک کنند. نمی دانم نمایندگان این مطالبی که تصویب کردند را نخواندند که حالا همه نمایندگان به وزیر می گویند به تیم ها کمک کنید! البته اینجا  سینما و شهر بازی مدرن هست؟! نفت و گاز مال اینجاست و هزینه هم باید اینجا باشد و نصف خیابان ها هنوز اسفالت نشده و این شهرهای نفت خیز به جز فوتبال چیزی ندارند. من در تهران زندگی می کنم. دور خانه ما چندین بیمارستان هست. عدالت باید همه جا باشد.اگر هر بازی فقط چهار ساعت تماشاگران را سرگرم کند، همان چهار ساعت و 40 هزار نفری که در شهرهای نفت خیز به ورزشگاه بروند 40 هزار نفر را در چهار ساعت ضرب کنید تا ببیند فوتبال چه اوقات فراغتی پر می کند. به آقای چراغی  مدیر تیم گفتم بلیت ها را تا جایی که می توانید ارزان کنید. دو شب پیش خانه هوادار مرحوم رفتیم در یک روستای محروم بود. چسبیده به پالایشگاه باید وضع  اینگونه باشد.»

وی درهمین ارتباط افزود:« وزیر نفت بچه اینجا نیست اما نمایندگان این مناطق چرا چنین مصوبه ای را تصویب می کنند الان همه بچه های 15 و 16 ساله مقابل رختکن ما خوشحال بودند. باید قبل از ایراد به وزرا از نمایندگان بخواهیم که این مصوبه را لغو کنند تا چراغ فوتبال خاموش نشود بخصوص در مناطق محروم!»

اخبار مرتبط

icon news

باخت تیم ملی باعث تمجید مربی لیگ برتری از کی‌روش شد!

بعد از باخت دوم تیم ملی فوتبال، سرمربی تیم لیگ برتری پارس جنوبی جم عکس کی روش در استو...

پارس جنوبی بحران زده از سپاهان امتیاز گرفت

تیم بحران زده پارس جنوبی جم که به دلیل مشکلات مالی چند جلسه تمرینی را از دست داد، باا...

برد شیرین استقلال تهران برابر پارس جنوبی

شاگردان استراماچونی در بازی امروز مقابل پارس جنوبی درخشیدند و با 2 گل پیروز زمین بازی...

استقبال عجیب از پرسپولیس در بوشهر

پرسپولیسی‌ها در آستانه دیدار خود در بوشهر با استقبال شدید هودارانی مواجه شده‌اند که ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news