اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
29 شهریور 1398 29 شهریور 1398
22:49 22:49

ستاره سابق لیورپول و رئال جای زیدان را می‌گیرد؟

بعد از شکست فاجعه بار رئال برابر پاریس اند ژرمن با سه گل نشریه کاتالونیایی موندو دپورتیوو مدعی شد فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد با برکناری زیدان ژابی آلنسو ستاره سال‌های قبل لیورپول و رئال را جایگزین او کند تا شخصیت به رختکن رئال برگردد.

به گزارش سلام نو، هواداران رئال مادرید تصور نمی کردند اینقدر زود و در همین اوایل فصل شایعات حول محور تغییر کادر فنی این تیم باشد، اما شکست سنگین با سه گل در خانه پاری سن ژرمن باعث شده در ساعات اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی زین الدین زیدان شنیده شود.

با توجه به نتایج ضعیف اخیر، شایعات در مورد آینده باشگاه اسپانیایی شدت گرفته و نشریه کاتالونیایی موندو دپورتیوو مدعی شد فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد ژابی آلونسو را به جای زین الدین زیدان در سانتیاگو برنابئو انتخاب کند. به نظر می رسد فلورنتینو پرز معتقد است ژابی آلونسو سرمربی بادانشی بوده و وجود او باعث بازگشت شخصیت به رختکن خواهد شد. ژابی آلونسو در حال حاضر هدایت تیم جوان رئال سوسیداد را بر عهده داشته و به تازگی وارد جرگه مربیگری شده است.

فلورنتینو پرز فصل قبل نیز بعد از شکست سنگین رئال مادرید در خانه بارسلونا با پنج گل تصمیم گرفت خولن لوپتگی را برکنار کرده و به سانتیاگو سولاری، سرمربی تیم دوم رئال مادرید اعتماد کند که البته این تغییرات نتیجه خوبی نداشت و باید دید این بار جدایی زیزو و احتمال حضور ژابی آلونسو چه تبعاتی در پی خواهد داشت.

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن محبوب کیروش در آستانه جدایی از رئال

اخبار حاکی از آن است اینتر مشتری شماره یک خامس رودریگز خواهد بود و اگر وی نتواند در ا...

سر به هوایی بیل در تمرین رئال+تصاویر

گرت بیل مدت‌ها است با سرمربی و مدیران رئال اختلاف دارد. امروز هم دوربین های حاضر در ت...

رئال به دنبال جذب ام‌باپه

سایت"le۱۰sport  مدعی شده رئال مادرید برای خرید کیلیان ام‌باپه می‌خواهد ۳۴۰ میلیون پون...

تمدید قرداد رئال با بنزما تا 2023

نشریه مارکا اعلام کرد که کریم بنزما پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید 2 ساله قراردادش را...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news