اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 28 مهر 1398
29 شهریور 1398 29 شهریور 1398
22:57 22:57

منصوریان: داربی را به چشم بازی تاکتیکی نباید دید

منصوریان بازیکن خوشنام و اسبق استقلال می گوید داربی یک بازی تاکتیکی نیست. او همچنین گفته بازیکنان ذوب برای نبرد با استقلال آماده می شوند.

هفته سوم لیگ برتر فوتبال - دیدار تیم‌های ذوب آهن و تراکتور

سرمربی ذوب آهن می‌گوید سه بازیکن جدید تیمش که از تراکتور برگشته‌اند را برای بازی با استقلال آماده می‌کند.

به گزارش سلام نو، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک مقابل نفت آبادان اظهارکرد: با توجه به اینکه نگرش ما این بود که از نفت جلو بیفتیم برخلاف جریان بازی که مالک بودیم گل خوردیم، اما خیلی خوب برگشتیم و فکر می‌کنم نفت نسبت به چند سال گذشته بهتر بازی می‌کند. در اواخر بازی می‌توانستیم به راحتی به گل برسیم. در یک ربع آخر هم با توجه به این دچار مشکل تاکتیکی شده بودیم بازی را به نفت دادیم.

وی ادامه داد: می‌دانستیم که نفت سخت گل می‌خورد و خط دفاع و حلمه بالانس کامل دارد.

سرمربی ذوب آهن درباره علت گرم کردن بازیکن نیجریه ای تیمش مقابل صنعت نفت از ابتدای بازی گفت: قرار نبود به او بازی دهیم. فقط او را همراه مان داشتیم تا مصدومیتش بهتر شود. باید از او مراقبت کنیم چرا که در بازی با پارس جنوبی از ناحیه همسترینگ مصدوم شد. سعی کردیم از سه بازیکن سربازی که از تراکتور برگشتند بهره ببریم. آن ها باید به سرعت آماده شوند چون می‌توانند به تیم مان کمک کنند. در ۹ ماه گذشته نمی‌دانستیم که آن ها بازیکن ما هستند یا خیر. این بازیکنان را برای بازی با استقلال آماده می‌کنیم.

منصوریان تاکید کرد: این شهر مملو از بازیکن است. اگر سه اردوی ۱۰ روزه در اینجا داشته باشیم، می توانیم چند تیم را آماده کنیم. خوزستان روی گنج خوابیده است.

وی در واکنش به اینکه تیمش هر هفته با تیمی بازی می کند که در هفته قبل‌تر با پرسپولیس بازی کرده است، خاطرنشان کرد: ما از پرسپولیس بازی می‌گیریم. تیم شما هفته گذشته به پرسپولیس باخت اما باختی نبود که با قاطعیت باشد بلکه روی یک اتفاق شکست خورد. این مانند چاقوی دو لب است. ما باید صنعت نفت را مهار می کردیم که شرایط خوبی مقابل پرسپولیس داشت اما اگر تیمی مقابل تیم بزرگ ضعیف باشد و بد ببازد، مقابل ما ضعیف عمل کند.

او درباره داربی ۹۰ تهران نیز  اظهار کرد: دو بار سرمربی و ۱۶ بار هم به عنوان بازیکن در این بازی بوده‌ام بودم. داربی یک بازی تاکتیکی نیست، هر تیمی روحی و روانی بهتر باشد، برنده می شود. ان شاء الله بازی خوبی را ببینیم. امیدوارم هر دو تیم حمله کنند و مراعات همدیگر را نکنند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

منصوریان سرمربی ذوب می ماند/ با علی دایی مذاکره نکرده ایم

سخنگوی باشگاه ذوب آهن ضمن ابراز ناراحتی از باخت و اوت شدن از جام حذفی گفت: علیرضا منص...

حیا کن رها کن ذوبی ها علیه علی‌منصور

تعدادی از هواداران ذوب‌آهن بعد از بازی این تیم مقابل مس کرمان در جام‌حذفی خواستار جدا...

اخراج منصوریان تکذیب شد

باشگاه ذوب آهن در بیانیه ای اعلام کرد اخبار مربوط به تغییر علیرضا منصوریان سرمربی تیم...

حمله تند کمالوند به علیرضا منصوریان

فراز کمالوند، سرمربی تیم پارس جنوبی جم با انتقاد به نحوه بازی تیم ذوب آهن، اظهار کرد ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news