اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
23 شهریور 1398 23 شهریور 1398
21:49 21:49

اولین شکست اتلتیکو در لالیگا رقم خورد

اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و در نهایت در یک نمایش ضعیف با دو گل مغلوب میزبان خود شد تا اولین شکست خود در لالیگا را متحمل شود.

اتلتیکومادرید در یک نمایش ضعیف مغلوب رئال سوسیداد شد.

به گزارش سلام نو، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد.

رئال بازی را خوب آغاز کرد و می‌توانست موقعیت‌سازی کند. بهترین فرصت این تیم در دقیقه ۲۴ اتفاق افتاد. با این حال یان اوبلاک به نحو فوق‌العاده‌ای ضربه میکل اویارسابال را دفع کرد. در ادامه میزبان موقعیت‌های دیگری را از دست داد. در مقابل اتلتیکو نتوانست خطرساز ظاهر شود و نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت.

اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. رئال مانند نیمه اول فرصت‌های گلزنی داشت که در نهایت ضربه اودگارد با برخورد به بازیکنان اتلتیکو تغییر مسیر داد و دروازه اوبلاک در دقیقه ۵۸ باز شد. روخی بلانکو که هنوز در شوک گل اول بود خیلی زود دروازه‌اش را دوباره بازشده دید. ناچو مونرئال دروازه اوبلاک را برای دومین بار باز کرد. در لحظه به ثمر رسیدن گل دروازه‌بان اسلوونیایی دچار آسیب‌دیدگی و مجبور شد زمین را ترک کند. آنتونیو آدان به میدان رفت.

بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. داور هفت دقیقه وقت اضافه گرفت اما گلی به ثمر نرسید تا روخی بلانکو پس از سه پیروزی پیاپی، طعم شکست را بچشد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.

اخبار مرتبط

icon news

توقف بدموقع بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در لالیگا اسپانیا/تصاویر

با تساوی بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید، راه قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اسپانیا همو...

راموس گلزن‌ترین مدافع تاریخ لالیگا شد

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید  با گلی در دیدار برابر مایورکا، به بهترین مدافع گلزن...

بارسلونا به صدر جدول لالیگا رفت

پیروزی بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو بار دیگر این تیم را به صدر جدول لالیگا برد.

پیروزی پر گل اتلتیکومادرید مقابل اوساسونا

اتلتیکومادرید در بازی مقابل اوساسونا سه امتیاز مهم این بازی را با گل‌زنی زیاد بازیکنا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news