اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 آذر 1398
23 شهریور 1398 23 شهریور 1398
23:19 23:19
سعید آذری:

فولاد خوزستان سه ساله مدعی آسیا می‌شود

سعید آذری که به تازگی با جدایی از ذوب آهن به عنوان مدیرعامل به باشگاه فولاد خوزستان پیوسته معتقد است تیم فوتبال این باشگاه در سه سال می‌تواند به عنوان مدعی در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شود و این هدف دور از دسترس نیست.

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان معتقد است تیم فوتبال این باشگاه با برنامه میان‌مدت سه ساله، توانایی حضور به عنوان مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

به گزارش سلام نو، سعید آذری درباره اظهاراتش مبنی بر برنامه باشگاه فولاد خوزستان برای قهرمانی آسیا اظهار داشت: باید برنامه‌ریزی میان‌مدت سه ساله برای این موضوع انجام شود. برخی‌ها تنها قسمتی از حرف ما را می‌شنوند. باید تیم‌مان را سال به سال ترمیم کنیم و ابتدا به پیش‌نیاز هدف‌مان یعنی صعود به لیگ قهرمانان آسیا برسیم.

«تیم فولاد هنوز کمی کار دارد و ما باید به نکونام کمک کنیم.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: نباید فراموش کنیم مربیان جوان کشور مانند نکونام، سرمایه‌های ملی ما هستند. مطمئن باشید فولاد با این برنامه سه ساله این پتانسیل را دارد که خودش را جزو مدعیان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا مطرح کند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اتحاد هواداران فولاد مقابل سپاهان تصریح کرد: باید از تماشاگران و عوامل ورزشگاه تشکر کنم. جلسه‌ای با مدیر کانون هواداران و بوقچی‌ها داشتیم و درباره اتحاد هواداران صحبت کردیم. خوشبختانه تماشاگران 90 دقیقه تیم را تشویق کردند. قطعاً ما با این شیوه موفق می‌شویم. برخی‌ها هم نباید فشار جانبی علیه تیم ایجاد کنند و این اسلحه برای آنها کاربردی ندارد. من مدیری نیستم که از حقیقت فرار کنم و باید جواب مردم را بدهم. بدون شک با کمک مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و مردم، تیم خوبی می‌سازیم.

آذری در مورد اضافه شدن دو بازیکن خارجی به جمع شاگردان نکونام خاطرنشان کرد: مدافع وسط تیم ملی اردن به ما اضافه می‌شود. او امروز (شنبه) به تهران رسید و فردا تست‌های پزشکی خود را انجام می‌دهد. ما به دنبال هافبک نفوذی هم هستیم.

وی راجع به جذب مهاجم کامرونی اظهار داشت: خانواده این بازیکن موافق حضور در ایران نبودند و او گفت به ایران نمی‌آیم. این مهاجم کامرونی از یونان پیشنهاد دارد و فکر می‌کنم به این کشور برود. اگر نکونام یک بازیکن دیگر به ما معرفی کند، به دنبال او خواهیم بود، بازیکنی که بتواند در فاز حمله و همچنین خط میانی به فولاد کمک کند. فکر می‌کنم این بازیکن هم تا اواخر هفته آینده به ما ملحق شود.

اخبار مرتبط

icon news

آذری: روبین کازان را به گریه می اندازیم

مدیرعامل کنونی فولاد که سابقا در ذوب آهن مدیریت می کرد درباره مساله رضاشکاری و اینکه ...

روش عجیب بلیت فروشی ذوب‌آهن- پرسپولیس!

 بلیت بازی پرسپولیس و ذوب آهن به روش حالبی توسط باشگاه ذوب آهن اصفهان به فروش می رسد.

گل شجاع، نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا

گل شجاع خلیل زاده در بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان، نامزد بهترین گل لیگ قرمانان آسیا...

الهلال برای سومین بار قهرمان قاره کهن شد

تیم فوتبال الهلال عربستان با پیروزی ۳ بر صفر در مجموع دو بازی مقابل اوراواردز ژاپن قه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news