اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
30 شهریور 1398 30 شهریور 1398
11:50 11:50

صحنه‌های عجیب تمرینات دیروز استقلال+عکس

در تمرین دیروز بازیکنان استقلال، عمردانسی، دستیار اول آندره آ استراماچونی به عنوان مانع جلوی بازیکنان قرار گرفت و آنها از روی او به عنوان مانع پریدند.

به گزارش سلام نو، تمرین عصر دیروز استقلالی ها در حالی برگزار شد که بازیکنان در حین گرم کردن با عجیب ترین مانع غیرطبیعی مواجه شدند!

در فاصله یکی دو روز تا حساس ترین بازی فصل مقابل پرسپولیس در دربی بزرگ فوتبال آسیا و ایران، بازیکنان استقلال تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر کادر فنی ایتالیایی در دستور کار قرار دادند. اما تمرین عصر دیروز آنها تحت الشعاع عجیب ترین مانع غیرطبیعی در حین گرم کردن بازیکنان قرار گرفت، جایی که دستیار اول استراماچونی صحنه عجیبی برای بالا بردن روحیه بازیکنان خلق کرد.


تصاویر منتشر شده نشان می دهد عمردانسی دستیار اول آندره آ استراماچونی به عنوان مسئول اول ارتباط برقرار کردن با بازیکنان در حین تمرین نرم دوی مقابل تعدادی از استقلالی ها مانعی غیرطبیعی ایجاد کرد تا آنها از روی او درست مثل دونده های سرعت و استقامت بپرند! این حرکت غیرمنتظره عمردانسی بیشتر به حربه ای برای بالابردن روحیه و ایجاد نشاط در تمرینات برمی گشت تا چیز دیگری.


عمردانسی که از سال 2016 به استراماچونی پیوست تا دستیار اول او در فوتبال باشگاهی یونان و چک باشد با تجربه حضور در دربی های مختلف این روزها نقشی پررنگ تر از همیشه در تمرینات استقلال دارد و ارتباطی که میان او و بازیکنان وجود دارد به عنوان برگ برنده استراماچونی می تواند روحیه تیم را در بالاترین حد ممکن برای دربی قرار دهد./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

استراماچونی برای 3.30 بعدازظهر بلیط دارد/ مرد ایتالیایی درآستانه بازگشت

بلیت پرواز سرمربی ایتالیایی استقلال تهران به ایران برای ساعت سه و نیم بعد از ظهر فردا...

استراماچونی: هیچکس مقصر نیست/ ایران تحت تحریم است

سرمربی مستعفی استقلال تهران با اشاره به تحریم ها گفته است مشکل عدم پرداخت پول به او ا...

مشکل استراماچونی با استقلال فقط عدم شفافیت است

مدیریت باشگاه استقلال مطالبات آندره استراماچونی را به حساب او واریز کرده اما این پول ...

آخرین حرف استراماچونی درباره تاریخ بازگشتش به ایران

استراماچونی در آخرین مصاحبه خود اعلام آمادگی کرده تا هر لحظه مشکلش حل شود فورا به نیم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news