اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
30 شهریور 1398 30 شهریور 1398
14:30 14:30
فرمانده نیروی هوافضای سپاه بیان کرد:

دشمن غلطی کند پاسخ ویرانگری خواهد گرفت

سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران اعلام کرد ما آماده مقابله با هرگونه تهدیدی را داریم در صورتی‌که دشمن کاری کند پاسخ کوبنده‌ای خواهیم داد.

به گزارش سلام نو، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه افتتاح نخستین نمایشگاه پهپادهای غنیمتی متجاوز در جمع خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه پهپاد و هواپیماهای متنوع دشمن که توسط جمهوری اسلامی ایران ساقط شده است در معرض دید عموم قرار گرفته است. عمده پهپادهایی که در این نمایشگاه قرار دارند جزو مدرنترین هواپیماهای دشمن به حساب می‌آیند.

وی افزود: با برپایی این نمایشگاه ما شاهد به نمایش گذاشتن زحمات و تلاش رزمندگان اسلام هستیم. این نمایشگاه ایستادگی و مقاومت ملت ایران را نشان می‌دهد و برای دشمنان در حقیقت یک موزه عبرت است. برای کسانی که ملت ایران را تهدید می‌کنند. در این 40 سال انقلاب اسلامی ایران شاهد پیشرفت‌های گسترده‌ای در عرصه‌های مختلف علمی و نظامی بوده است. اکنون جزو پنج کشوری هستیم که پهپاد تولید می‌کند و در زمینه راداری و پدافندی نیز به خودکفایی کامل رسیده‌ایم و آمادگی برخورد و مقابله با هر گونه تهدید و هواپیمای دشمن را داریم.

سردار حاجی زاده در بخش پایانی خود خطاب به دشمنان تاکید کرد: به دشمنان توصیه می‌کنیم که ادبیات خود را در برابر ملت ایران تغییر بدهند و ما ایستاده‌ایم و اگر دشمن غلطی انجام بدهد پاسخ کوبنده‌ای در انتظارش خواهد بود.
/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

تکذیب تصاویر اسقاط پهپاد آمریکا

بامداد امروز بعضی از منابع خبری خبر از هدف قرار گرفتن یک پهباد جاسوسی امریکا به دلیل ...

پهپادهای جدید به ارتش تحویل داده شده

مراسم تحویل انبوه هواپیماهای جت بدون سرنشین رزمی به ارتش توسط وزارت دفاع با حضور وزیر...

یک پهباد در خوزستان سقوط کرد

حواالی ظهر امروز سه‌شنبه 8 بهمن ماه، یک فروند پهباد حوالی شهر ملاثانی در شمال اهواز س...

عذرخواهی کسی را کوچک نمی‌کند / در برابر صاحبان ایران و انقلاب باید سر خم کرد

هر کس جلوی این مردم سر خم کرد، عذرخواهی کرد و صادقانه اشتباهش را پذیرفت بزرگ شد و در ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news