اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
30 شهریور 1398 30 شهریور 1398
19:36 19:36

امیدواری فتحی به بخشش اسماعیلی

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: هنوز هم پیگیر هستیم تا محرومیت اسماعیلی بخشیده شود زیرا به گواه همه کارشناسان داوری این کارت زرد درست نبود

به گزارش سلام نو، امیرحسین فتحی در مورد بازی با پرسپولیس به دوربین سایت باشگاه استقلال گفت: ابتدا درگذشت عماد عزیز را به خانواده او تسلیت می گویم. ما در بازی های گذشته به هیچ عنوان به حق مان نرسیدیم اما امیدوارم فردا روز فوتبالی ما باشد و در یک فضای آرام یک نتیجه خوب برای استقلال  و فوتبال ایران رقم بزنیم.

او در مورد جلسه اش با بازیکنان گفت: من مثل همیشه کنار بچه ها بودم، بازیکنان و کادرفنی روحیه بسیار خوبی دارند و امیدوار هستم فردا روز فوتبالی ما باشد و نتیجه خوبی رقم بخورد.

مدیرعامل استقلال در مورد محرومیت فرشید اسماعیلی می گوید: بلافاصله بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان تلاش خودمان را برای بخشش اسماعیلی انجام دادیم. با کمیته انضباطی و داوران صحبت کردیم و هنوز هم پیگیر هستیم. امیدوارم محرومیت اسماعیلی بخشیده شود تا به حق مان برسیم چون به گواه تمام کارشناسان داوری این کارت زرد درست نبود.

فتحی در پایان گفت: هم مکاتبه و هم رایزنی کرده ایم و امیدواریم در نهایت تلاش مان منجر شود به رفع محرومیت فرشید اسماعیلی./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

حرف های تند فتحی علیه جباری !

فتحی حرفهای خصوصی میان خود و هافبک سابق استقلال را افشا کرد.

ادعای عجیب پسر شفر در مورد فتحی و خطیر

ساشا شفر پسر و دستیار وینفرد شفر سرمربی اسبق استقلال در پاسخ به این سوال که آیا پدرش ...

توضیحات خلیلیان درباره علت گرفتن تست دوپینگ قبل از دربی

مهرزاد خلیلیان در مصاحبه با برنامه ورزش و مردم درباره تست دوپینگ بازیکنان استقلال و پ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news