اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
30 شهریور 1398 30 شهریور 1398
19:55 19:55

استقلال پیروز دربی است!

پیشکسوت استقلال تهران از برتری استقلال بر پرسپولیس در دربی فردا گفت زیرا آبی ها فوتبالی مدرن‌تر و با برنامه‌تر نمایش می‌دهد

شانس استقلال برای پیروزی بیشتر از پرسپولیس است

به گزارش سلام نو، پیمان صاحب جمعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دربی شماره ۹۰ اظهار داشت: اگر بازیهای دو تیم در سه هفته اول را نگاه کنیم می‌بینیم آبی‌ها فوتبالی مدرن تر از حریف ارائه داده‌اند، اما در کسب نتیجه ضعیف‌تر عمل کردند.

وی افزود: شاید پرسپولیس نتایج بهتری گرفته و امتیازات بیشتری داشته باشد، اما شرایط فنی دو تیم پیش از بازی می‌گوید شانس استقلال برای پیروزی به مراتب بیشتر از سرخ پوشان است و اگر قرار باشد این بازی برنده‌ای داشته باشد، فکر می‌کنم تیم برنده این دیدار شاگردان استراماچونی باشند.

مدافع پیشین آبی پوشان تصریح کرد: این بازی برای استراماچونی و استقلال خیلی مهم است. شرایط کنونی این تیم در جدول نیز می‌تواند یک عامل انگیزشی و یک محرک برای آنها باشد تا با قوای بیشتری در میدان حضور پیدا کنند.

صاحب جمعی ادامه داد: دست استراماچونی بابت داشتن مهره‌های بیشتر برای این بازی از کالدرون بازتر است و این می‌تواند باعث شود تا اتفاقات فنی داخل زمین بیشتر به سود استقلال رقم بخورد.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به نقش هواداران دو تیم بیان داشت: هرگاه هواداران در این بازی‌ها تنش داشته‌اند و این تنش به زمین کشیده شده، کیفیت بازی کاهش پیدا کرده است. امیدوارم هواداران در این بازی حرفه‌ای تر از همیشه تنها به حمایت از تیم خودی بپردازند و اجازه ندهند تا اتفاقات غیر فوتبالی روی سکوها بر کیفیت بازی تاثیر بگذارد./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

گل محمدی: نباید مغرور شویم

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد مقابل ماشین سازی بیان کرد نباید ...

کرونا به اردوگاه پرسپولیس رسید / اولین بازیکن کرونایی سرخپوشان مشخص شد

آریا برزگر، مهاجم ملی پوش سرخپوشان تست کرونایش مثبت اعلام شده است.

توقف استقلال در ایستگاه تراکتور

دیدار استقلال و تراکتور با تساوی صفر صفر دو تیم به پایان رسید.

عذرخواهی پیروانی به خاطر وضعیت رختکن پرسپولیس

افشین پیروانی مدیر پرسپولیس گفت: دلیل تمیز نشدن رختکن پرسپولیس عجله برای پرواز بود ام...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news