اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
30 شهریور 1398 30 شهریور 1398
19:55 19:55

استقلال پیروز دربی است!

پیشکسوت استقلال تهران از برتری استقلال بر پرسپولیس در دربی فردا گفت زیرا آبی ها فوتبالی مدرن‌تر و با برنامه‌تر نمایش می‌دهد

شانس استقلال برای پیروزی بیشتر از پرسپولیس است

به گزارش سلام نو، پیمان صاحب جمعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دربی شماره ۹۰ اظهار داشت: اگر بازیهای دو تیم در سه هفته اول را نگاه کنیم می‌بینیم آبی‌ها فوتبالی مدرن تر از حریف ارائه داده‌اند، اما در کسب نتیجه ضعیف‌تر عمل کردند.

وی افزود: شاید پرسپولیس نتایج بهتری گرفته و امتیازات بیشتری داشته باشد، اما شرایط فنی دو تیم پیش از بازی می‌گوید شانس استقلال برای پیروزی به مراتب بیشتر از سرخ پوشان است و اگر قرار باشد این بازی برنده‌ای داشته باشد، فکر می‌کنم تیم برنده این دیدار شاگردان استراماچونی باشند.

مدافع پیشین آبی پوشان تصریح کرد: این بازی برای استراماچونی و استقلال خیلی مهم است. شرایط کنونی این تیم در جدول نیز می‌تواند یک عامل انگیزشی و یک محرک برای آنها باشد تا با قوای بیشتری در میدان حضور پیدا کنند.

صاحب جمعی ادامه داد: دست استراماچونی بابت داشتن مهره‌های بیشتر برای این بازی از کالدرون بازتر است و این می‌تواند باعث شود تا اتفاقات فنی داخل زمین بیشتر به سود استقلال رقم بخورد.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به نقش هواداران دو تیم بیان داشت: هرگاه هواداران در این بازی‌ها تنش داشته‌اند و این تنش به زمین کشیده شده، کیفیت بازی کاهش پیدا کرده است. امیدوارم هواداران در این بازی حرفه‌ای تر از همیشه تنها به حمایت از تیم خودی بپردازند و اجازه ندهند تا اتفاقات غیر فوتبالی روی سکوها بر کیفیت بازی تاثیر بگذارد./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

هیئت مدیره استقلال در منزل استراماچونی جمع شدند!

اعضای هیئت مدیره دسته جمعی به در منزل استراماچونی رفتند تا شاید وی را راضی کنند که به...

مدیران استقلال به وزارت ورزش احضار شدند

اتفاق عجیب در خصوص استراماچونی با دخالت وزارت ورزش و احضار شبانه مدیران باشگاه استقلا...

آیا فسخ یکطرفه استراماچونی قانونی است؟/ قانون فیفا فقط برای بازیکنان است!

یک کارشناس حقوق ورزشی گفت که لغو یکطرفه قرارداد در قانون فیفا برای بازیکنانی است که د...

مدیران استقلال جلسه فوری برگزار کردند

بعد از انتشار اخبار ضد و نقیض از رفتن یا ماندن استراماچونی در استقلال، مدیران استقلال...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news