اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
30 شهریور 1398 30 شهریور 1398
19:55 19:55

استقلال پیروز دربی است!

پیشکسوت استقلال تهران از برتری استقلال بر پرسپولیس در دربی فردا گفت زیرا آبی ها فوتبالی مدرن‌تر و با برنامه‌تر نمایش می‌دهد

شانس استقلال برای پیروزی بیشتر از پرسپولیس است

به گزارش سلام نو، پیمان صاحب جمعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دربی شماره ۹۰ اظهار داشت: اگر بازیهای دو تیم در سه هفته اول را نگاه کنیم می‌بینیم آبی‌ها فوتبالی مدرن تر از حریف ارائه داده‌اند، اما در کسب نتیجه ضعیف‌تر عمل کردند.

وی افزود: شاید پرسپولیس نتایج بهتری گرفته و امتیازات بیشتری داشته باشد، اما شرایط فنی دو تیم پیش از بازی می‌گوید شانس استقلال برای پیروزی به مراتب بیشتر از سرخ پوشان است و اگر قرار باشد این بازی برنده‌ای داشته باشد، فکر می‌کنم تیم برنده این دیدار شاگردان استراماچونی باشند.

مدافع پیشین آبی پوشان تصریح کرد: این بازی برای استراماچونی و استقلال خیلی مهم است. شرایط کنونی این تیم در جدول نیز می‌تواند یک عامل انگیزشی و یک محرک برای آنها باشد تا با قوای بیشتری در میدان حضور پیدا کنند.

صاحب جمعی ادامه داد: دست استراماچونی بابت داشتن مهره‌های بیشتر برای این بازی از کالدرون بازتر است و این می‌تواند باعث شود تا اتفاقات فنی داخل زمین بیشتر به سود استقلال رقم بخورد.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به نقش هواداران دو تیم بیان داشت: هرگاه هواداران در این بازی‌ها تنش داشته‌اند و این تنش به زمین کشیده شده، کیفیت بازی کاهش پیدا کرده است. امیدوارم هواداران در این بازی حرفه‌ای تر از همیشه تنها به حمایت از تیم خودی بپردازند و اجازه ندهند تا اتفاقات غیر فوتبالی روی سکوها بر کیفیت بازی تاثیر بگذارد./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

دروازه بان استقلال: داور میخواست پنالتی بگیرد ولی پشیمان شد

دروازه بان تیم استقلال تهران ضمن تقدیر از بازی تیم فجرسپاسی درباره داوری این دیدار گف...

داوری صحنه های حساس بازی استقلال -فجرسپاسی

یک کارشناس داوری فوتبال می‌ گوید که آبی پوشان تهرانی می توانستند در طول بازی صاحب ضرب...

استراماچونی: به حریف ضدتاکتیک زدم/ اعتراف میکنم مهابادی برای ما مشکل ایجاد کرد

سرمربی استقلال تهران با اذعان به مشکلی که سرمربی حریف برای تیمش ایجاد کرد، گفت: با تع...

باقری در فهرست 18 نفره آبیها قرار گرفت

با توجه به اینکه استقلال با کمبود بازیکن روبرو است استراماچونی تصمیم گرفت برای بازی ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news