اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
13:40 13:40

برخورد با متخلفین در ورزشگاه آزادی

سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر اعلام کرد به دلیل اینکه بلیت فروشی از شب قبل دربی آغاز شده، تماشاگران بدون هیچ مشکلی وارد ورزشگاه شده و به جایگاههای خود رفته‌اند.

به گزارش سلام نو، رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر گفت: با متخلفین برخورد شدیدی می شود و بازپرس ویژه در ورزشگاه آزادی حضور دارد.

سعید فتاحی در حاشیه دیدار استقلال و پرسپولیس از هفته چهارم لیگ در ورزشگاه آزادی گفت: خوشبختانه امروز آرامش خاصی در ورزشگاه حاکم است. با توجه به اینکه تماشاگران از قبل بلیت های خود را خریداری کردند، بدون دردسر در ورزشگاه حاضر شده و بر روی صندلی های خود می نشینند.

وی افزود: امیدوارم این روند تا پایان لیگ ادامه داشته باشد. تماشاگران باید این فرهنگ را قبول کرده و بدانند که با این روش که در ورزشگاه حضور می یابند هم خود آرامش دارند و هم قرار نیست از شب قبل و یا صبح زود به ورزشگاه آمده و با مشکلات زیادی روبرو شوند.

رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ در خصوص بازار سیاه بلیت اظهار داشت: مأموریان ویژه پیگیر این قضیه هستند که تا این ساعت هیچ گزارشی در خصوص خرید و فروش بازار سیاه بلیت فروشی وجود نداشته. با توجه به اینکه همه از قبل بلیت های خود را اینترنتی خریداری کردند، بعید می دانم چنین اتفاقی در دربی نودم رخ دهد.

وی در خصوص تماشاگران متخلف گفت: در این دیدار بازپرس ویژه در ورزشگاه حضور دارد و نظارت دقیقی بر آن دارد و با متخلفین حاضر در ورزشگاه برخورد جدی خواهد شد و اجازه داده نمی شود که عده ای، آرامش دیگر تماشاگران که فقط برای تماشای فوتبال آمده اند را بر هم بزند.

فتاحی در خصوص برنامه هایی که برای هواداران تدارک دیده شده است، تأکید کرد: مجموعه این برنامه ها با هماهنگی سازمان لیگ صورت می گیرد. البته برخی ارگان ها هم به میل خود آماده شدند تا برنامه های ویژه ای را برای تماشاگران داشته باشند تا زمان شروع دیدار احساس خستگی نکنند.

رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم همانطور که مردم با آرامش به ورزشگاه آمده اند و تا به الان مشکلی گزارش نشده، شاهد یک بازی خوب و تماشاگر پسند باشیم فارغ از هر نتیجه ای که برای هر دو تیم به دست خواهد آمد./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

مخالفت پرسپولیس با تونل ضدعفونی ورزشگاه آزادی

 باشگاه پرسپولیس با نصب تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی را قبول نکرد و تونل خود را نصب ...

استقلالی‌ها سکوهای ورزشگاه آزادی را پر کردند + عکس

باشگاه استقلال برای پر کردن ورزشگاه آزادی از پرچم‌های هواداری استفاده کرد.

شرط ورود ورزشکاران به آزادی اعلام شد

قدرت‌الله سیف مدیر ورزشگاه آزادی اظهار کرد: همه ورزشکاران و مربیان باید قبل از ورود ب...

ورزشگاه آزادی از نگاه AFC برترین ورزشگاه آسیا شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی برترین و خاطره انگیزترین ورزشگاه‌های قاره کهن پرداخت ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news