اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 آذر 1398
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
15:48 15:48

تست دوپینگ دو تیرانداز مثبت اعلام شد

رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی اگرجه تست مثبت ورزشکاران تیرانداز را تایید کرده اما می گوید هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

تمرین تیم ملی تیراندازی

دبیر فدراسیون تیراندازی تست مثبت ورزشکاران تیرانداز را تایید کرد اما معتقد است که چیزی هنوز قطعی نیست و فدراسیون پزشکی در حال بررسی موضوع است.

به گزارش سلام نو، رضا ملک محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی در مورد مثبت اعلام شدن تست دوپینگ چند تیرانداز در مسابقات آزاد تفنگ وتپانچه به ایسنا گفت: اطلاعاتی که داریم فقط مربوط به فدراسیون پزشکی ورزشی است که در حال بررسی هستند. به طور  شفاف اسمی به ما اعلام نشده است و ما هم دوست داریم از داستان مطلع شویم اما هیچ کدام از نفرات ملی پوش و اردونشینمان جزو اینها نیستند و مشکلی ندارند.

او در پاسخ به این سوال که دوپینگ چند تیرانداز مثبت اعلام شده است؟ گفت: به ما گفتند که دو نفر هستند اما موضوع در حال بررسی است. فدراسیون پزشکی آنها را احضار کرده است و هنوز هم هیچ چیز قطعی نیست. رسانه‌ها نباید بی‌محابا به این موضوع بپردازند چون چیزی قطعی اعلام نشده و ممکن است ورزشکاران آسیب روحی ببینند و اردوی‌مان متزلزل شود.

ملک محمدی در ادامه بیان کرد: در مسابقات مهم و انتخابی تیم ملی از فدراسیون پزشکی درخواست می‌کنیم تا از ورزشکاران تست بگیرند تا کسانی که به تیم ملی وارد می‌شوند، مشکلی نداشته باشند. الان هم گفتند تست‌ها مشکل دارد و باید بررسی کنید. منتظر دعوت فدراسیون پزشکی هستیم تا موضوع را بررسی کنیم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

ملی پوش فوتسال ایران دوپینگی از آب درآمد

به تازگی تست دوپینگ یک ملی‌پوش تیم فوتسال مس سونگون در لیگ برتر مثبت از آب در آمده و ...

حواشی اعزام پسر رییس فدراسیون به مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا!

ناصر رسولی، مدیر تیم‌های ملی و سخنگوی فدراسیون تیراندازی اعلام کرد امیرمحمد دادگر(فرز...

مثبت درآمدن تست دوپینگ مهدی سهرابی

تست دوپینگ مهدی سهرابی رکابزن با سابقه ایران مثبت اعلام شده است.

تایید تست دوپینگ وزنه‌بردار معلول / محرومیت 4 ساله از حضور در میادین مختلف

تست دوپینگ فرزین نوری وزنه بردار معلول کشورمان تایید شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news