اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
15:54 15:54

ضعیف‌ترین رئال چند سال اخیر صدر نشین لالیگا می‌شود؟

رئال در حالی که حال و روز خوبی ندارد و یکی از ضعیف‌ترین دوران‌های خود را طی می‌کند می‌تواند در صورت پیروزی در بازی امشب صدر جدول لالیگا را از آن خود کند. رئال 8 امتیازی است و با 3 امتیاز یکی از تلخ‌ترین صدر نشینی‌هایش را کسب می‌کند.

به گزارش سلام نو، به نقل از موندودپورتیوو، رئال مادرید که در شرایط روحی مطلوبی قرار ندارد، امشب میهمان سویا خواهد بود. رئال 4 سال است در سانچس پیسخوان موفق به کسب امتیاز نشده اما اگر امشب بتواند بر حریف قدر خود پیروز شود، می تواند به صدر لالیگا برسد.

رئال 8 امتیازی است و می تواند با کسب یازده امتیاز بالاتر از گرانادا، اتلتیکو و سویا صدرنشین شود. تنها بیلبائو است که می تواند با پیروزی بر آلاوس، یازده امتیازی شده و صدرنشینی رئال مادرید را تهدید کند. هر کدام صدرنشین شوند، ضعیف ترین صدرنشین لالیگا تا پایان هفته پنجم در قرن 21 خواهند بود.

از فصل 96-1995 که هر پیروزی در لالیگا سه امتیازی شد، تنها رئال در فصل 01-2000 بوده که پس از 5 بازی با سه برد و دو تساوی و یازده امتیاز توانسته در صدر قرار بگیرد و در فصول دیگر تیم صدرنشین در پایان هفته 5، امتیازی بالاتر از یازده داشته است.

برای مثال بارسا در فصل گذشته در پایان هفته 5 با 13 امتیاز صدرنشین بود. فصل 18-2017 نیز بارسا پس از 5 بازی و 15 امتیاز صدرنشین بود و فصول 17-2016 و 16-2015 ، رئال مادرید با 13 امتیاز پس از 5 هفته صدر را در اختیار داشت.

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن محبوب کیروش در آستانه جدایی از رئال

اخبار حاکی از آن است اینتر مشتری شماره یک خامس رودریگز خواهد بود و اگر وی نتواند در ا...

سر به هوایی بیل در تمرین رئال+تصاویر

گرت بیل مدت‌ها است با سرمربی و مدیران رئال اختلاف دارد. امروز هم دوربین های حاضر در ت...

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news