اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
15:54 15:54

ضعیف‌ترین رئال چند سال اخیر صدر نشین لالیگا می‌شود؟

رئال در حالی که حال و روز خوبی ندارد و یکی از ضعیف‌ترین دوران‌های خود را طی می‌کند می‌تواند در صورت پیروزی در بازی امشب صدر جدول لالیگا را از آن خود کند. رئال 8 امتیازی است و با 3 امتیاز یکی از تلخ‌ترین صدر نشینی‌هایش را کسب می‌کند.

به گزارش سلام نو، به نقل از موندودپورتیوو، رئال مادرید که در شرایط روحی مطلوبی قرار ندارد، امشب میهمان سویا خواهد بود. رئال 4 سال است در سانچس پیسخوان موفق به کسب امتیاز نشده اما اگر امشب بتواند بر حریف قدر خود پیروز شود، می تواند به صدر لالیگا برسد.

رئال 8 امتیازی است و می تواند با کسب یازده امتیاز بالاتر از گرانادا، اتلتیکو و سویا صدرنشین شود. تنها بیلبائو است که می تواند با پیروزی بر آلاوس، یازده امتیازی شده و صدرنشینی رئال مادرید را تهدید کند. هر کدام صدرنشین شوند، ضعیف ترین صدرنشین لالیگا تا پایان هفته پنجم در قرن 21 خواهند بود.

از فصل 96-1995 که هر پیروزی در لالیگا سه امتیازی شد، تنها رئال در فصل 01-2000 بوده که پس از 5 بازی با سه برد و دو تساوی و یازده امتیاز توانسته در صدر قرار بگیرد و در فصول دیگر تیم صدرنشین در پایان هفته 5، امتیازی بالاتر از یازده داشته است.

برای مثال بارسا در فصل گذشته در پایان هفته 5 با 13 امتیاز صدرنشین بود. فصل 18-2017 نیز بارسا پس از 5 بازی و 15 امتیاز صدرنشین بود و فصول 17-2016 و 16-2015 ، رئال مادرید با 13 امتیاز پس از 5 هفته صدر را در اختیار داشت.

اخبار مرتبط

icon news

ادامه صدرنشینی رئال مادرید با برد مقابل ختافه در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید با برد خفیف مقابله ختافه صدرنشینی اش در لالیگا اسپانیا را تثبی...

ژاوی به بارسلونا می‌آید

مطابق اعلام رسانه‌های معتبر فوتبال ژاوی با هدایت بارسلونا برای فصل موافقت کرده است.

توقف بدموقع بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در لالیگا اسپانیا/تصاویر

با تساوی بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید، راه قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اسپانیا همو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news