اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
17:11 17:11

ستاره سیتی دنبال جدایی در زمستان است

 فیل فودن را یکی از با استعدادترین بازیکنان حال حاضر انگلیس که به گفته گوآردیولا نیز بسیار مستعد است از سران سیتی خواسته که در زمستان زمینه جدایی او از جمع سیتیزن‌ها را فراهم کند چون او مایل است بیشتر در ترکیب تیم قرار بگیرد.

به گزارش سلام نو، فیل فودن را یکی از با استعدادترین بازیکنان حال حاضر انگلیس می دانند. پپ گواردیولا سرمربی سیتی چندی پیش گفت که فودن مستعدترین بازیکنی است که به عمر خود دیده است. او در تیم زیر 21 ساله های انگلیس کاپیتان است ولی در سیتی به او فرصت زیادی نمی رسد. طبق ادعای نشریه میرر، فودن که دیگر صبرش لبریز شده، از سران باشگاه خواسته تا زمستان به وی مجوز جدایی بدهند.

Image result for Phil Foden

با شروع فصل جدید تنها یازده دقیقه به فودن بازی رسیده است. ده دقیقه در لیگ برتر و یک دقیقه هم در سوپرکاپ برابر لیورپول. در 4 هفته اخیر او حتی یک دقیقه در میدان نبوده و در برتری اخیر 8-0 برابر واتفورد در فهرست 18 نفره نیز قرار نگرفت.

شرایط فودن مشابه شرایطی است که فصل گذشته برای براهیم دیاز وجود داشت و او در نهایت قید تمدید قرارداد با سیتی را زد و راهی رئال شد؛ هرچند در این تیم هم اوضاع برای او خوب پیش نمی رود.

پیش بینی می شود فودن سه شنبه پیش رو  در بازی جام اتحادیه برای سیتی از ابتدا به میدان برود ولی این هم تغییری در عقیده او ایجاد نخواهد کرد مگر اینکه تا انتقالات ژانویه او به یک بازیکن مهم در ترکیب سیتی تبدیل شود.

اخبار مرتبط

icon news

اتفاق تاریخی در بازی کره شمالی و جنوبی!

جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا اعلام کرد ار اتفاقات بازی دو کره بسیار ناراحت است و در آی...

حضور زنان در ورزشگاه یک شبه رخ نداد

خسرویار که بعد از جدایی از تیم زیر 19 ساله های ایران، سرمربی رِین اف سی را برعهده دار...

مشخص شدن 21 بازیکن تیم امید برابر استرالیا

سایت رسمی فدراسیون فوتبال اسامی 21 بازیکن تیم ملی امید را اعلام کرد.

اسامى ٢١ بازیکن تیم استیلی اعلام شد

حمید استیلی، سرمربی جدید تیم ملی امید بازیکنانش تیمش را انتخاب کرده است. امیدهاى فوتب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news