اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
17:11 17:11

ستاره سیتی دنبال جدایی در زمستان است

 فیل فودن را یکی از با استعدادترین بازیکنان حال حاضر انگلیس که به گفته گوآردیولا نیز بسیار مستعد است از سران سیتی خواسته که در زمستان زمینه جدایی او از جمع سیتیزن‌ها را فراهم کند چون او مایل است بیشتر در ترکیب تیم قرار بگیرد.

به گزارش سلام نو، فیل فودن را یکی از با استعدادترین بازیکنان حال حاضر انگلیس می دانند. پپ گواردیولا سرمربی سیتی چندی پیش گفت که فودن مستعدترین بازیکنی است که به عمر خود دیده است. او در تیم زیر 21 ساله های انگلیس کاپیتان است ولی در سیتی به او فرصت زیادی نمی رسد. طبق ادعای نشریه میرر، فودن که دیگر صبرش لبریز شده، از سران باشگاه خواسته تا زمستان به وی مجوز جدایی بدهند.

Image result for Phil Foden

با شروع فصل جدید تنها یازده دقیقه به فودن بازی رسیده است. ده دقیقه در لیگ برتر و یک دقیقه هم در سوپرکاپ برابر لیورپول. در 4 هفته اخیر او حتی یک دقیقه در میدان نبوده و در برتری اخیر 8-0 برابر واتفورد در فهرست 18 نفره نیز قرار نگرفت.

شرایط فودن مشابه شرایطی است که فصل گذشته برای براهیم دیاز وجود داشت و او در نهایت قید تمدید قرارداد با سیتی را زد و راهی رئال شد؛ هرچند در این تیم هم اوضاع برای او خوب پیش نمی رود.

پیش بینی می شود فودن سه شنبه پیش رو  در بازی جام اتحادیه برای سیتی از ابتدا به میدان برود ولی این هم تغییری در عقیده او ایجاد نخواهد کرد مگر اینکه تا انتقالات ژانویه او به یک بازیکن مهم در ترکیب سیتی تبدیل شود.

اخبار مرتبط

icon news

دستیار ایرانی پپ گواردیولا +فیلم

مربی بدنساز ایرانی که نامزدی یک خواننده سرشناس آمریکایی هم هست، همکاری خود را به عنوا...

آرتتا از سیتی جدا می‌شود؟

۱۸ ماه پیش میکل آرتتا گزینه اول مربی‌گری آرسنال بود و حالا بعد از رفت امری دوباره شان...

استقبال لمپارد از بخشش چلسی

فرانک لمپارد، مربی موفق تیم فوتبال چلسی با استقبال از رای بازگشت چلسی به پنجره نقل و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news