اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
17:55 17:55

انصاری: گل نخوردن پرسپولیس در چهار بازی گویای همه چیز است

ساسان انصاری با تمجید از تیم پرسپولیس و عملکرد بازیکنانش گفت:  تیم بسیار خوبی داریم و اینکه در چهار بازی هیچ گلی دریافت نکرده‌ایم خودش گویای همه‌چیز است، او از هواداران و کادر فنی بابت از دست پنالتی عذرخواهی کرد و قول جبران داد.

ساسان انصاری در  درباره این بازی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما خدا را شکر که بازی را بردیم. این سه امتیاز برای ما حیاتی بود چرا که انگیزه زیادی برای موفقیت در این فصل داریم تا بتوانیم لطف پرشورها را جبران کنیم .امسال مربی بزرگ و کاربلدی داریم که من به شخصه از کار کردن با ایشان لذت می‌برم و خیلی خوشبینم به آینده با وجود آقای دنیزلی.

وی در مورد پنالتی از دست رفته گفت: هیچ استرسی در زمان زدن پنالتی نداشتم  قبلا تعداد زیادی پنالتی توی لیگ زده بودم و همه گل شده بود اما متاسفانه این پنالتی را خیلی بد زدم و من قصد داشتم تا مطمئن شوت بزنم. به هر حال از هواداران و تمامی بچه‌های تیم و کادر فنی بابت این پنالتی عذرخواهی می کنم و این قول را می‌دهم که در دیدارهای آینده آن را جبران کنم.

انصاری در انتها نیز گفت: تیم بسیار خوبی داریم و اینکه در چهار بازی هیچ گلی دریافت نکرده‌ایم خودش گویای همه‌چیز است، هنوز به هماهنگی 100درصدی نرسیده‌ایم و هدف تمامی بچه‌ها این است که بتوانیم با بهترین نتایج دل هواداران را شاد کنیم. هواداران تبریزی بی‌نظیر هستند و بعد از پنالتی خیلی به من لطف داشتند و از آنها ممنونم برای شادی آنها همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم.

ورزش 3/

اخبار مرتبط

icon news

دروازه بان استقلال: داور میخواست پنالتی بگیرد ولی پشیمان شد

دروازه بان تیم استقلال تهران ضمن تقدیر از بازی تیم فجرسپاسی درباره داوری این دیدار گف...

داوری صحنه های حساس بازی استقلال -فجرسپاسی

یک کارشناس داوری فوتبال می‌ گوید که آبی پوشان تهرانی می توانستند در طول بازی صاحب ضرب...

استراماچونی: به حریف ضدتاکتیک زدم/ اعتراف میکنم مهابادی برای ما مشکل ایجاد کرد

سرمربی استقلال تهران با اذعان به مشکلی که سرمربی حریف برای تیمش ایجاد کرد، گفت: با تع...

باقری در فهرست 18 نفره آبیها قرار گرفت

با توجه به اینکه استقلال با کمبود بازیکن روبرو است استراماچونی تصمیم گرفت برای بازی ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news