اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 15 خرداد 1399
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
18:25 18:25

ستاره‎‌های بارسا؛ شرایط نگران کننده است

بعد از شکست عجیب بارسا در شب گذشت لوئیس سوارز و فرانکی دی یونگ تنها بازیکنانی بودند که به میکسدزون آمدند و پاسخگوی سوال خبرنگاران شدند و هر دو نیز اعتراف کردند که شرایط ناخوشایند و نگران کننده است و باید کاری برای این وضعیت کرد.

به گزارش سلام نو، به نقل از آاس، بارسا در حالی که بسیاری تصور می‌کردند به سه امتیار راحت بازی با گرانادا دست خواهد یافت با سه گل مغلوب شد. پس از بازی لوئیس سوارز و فرانکی دی یونگ تنها بازیکنانی بودند که به میکسدزون آمدند و پاسخگوی سوال خبرنگاران شدند.

بازیکنانی که نه در داخل و نه در خارج از زمین خود را پنهان نمی‌کنند. هر دو روی یک مساله تاکید داشتند؛ اینکه بارسا خوب بازی نمی‌کند و شرایط نگران‌کننده است.

ارنستو والورده سرمربی بارسا نیز در نشست خبری خود گفت که شکست از گرانادا فاجعه نیست اما فاجعه اینجاست که تیمش شایسته شکست بود. بارسا در طول بازی حتی یک موقعیت 100 درصد گلزنی نداشت و بسیاری معتقدند که از شکست 4-0 در زمین لیورپول هم بدتر بازی کرد.

طبق ادعای منابع موثق، در پایان بازی و در رختکن بارسا یکی از ستاره‌های این تیم با صدای بلند می‌گفت:« بدتر از آنفیلد بازی کردیم.»

خیلی‌ها تصور نمی‌کردند که بارسا بتواند روزی بدتر از بازی فصل گذشته مقابل لیورپول ارائه دهد اما شب گذشته این اتفاق رخ داد. یکی دیگر از ستاره‌های بارسا در رختکن می‌گفت:«باخت به تیم قهرمان اروپا یک چیز است و باخت به تیم تازه صعود کرده به لالیگا چیز دیگر. مواجهه با این حقیقت سخت است.»

بازیکن دیگر معتقد بود که بارسا تبدیل به یک تیم بدون روح شده و هر تیمی می‌تواند به آن ضربه بزند. او می‌گفت که دیگر برای بارسا در لالیگا احترام قائل نیستند.

جرارد پیکه پس از شکست هفته اول در زمین بیلبائو گفت که حریف رنگ از رخسارشان برد اما 4 هفته بعد گرانادا کاری با بارسا کرد که همه می‌گویند بدتر از این نمی‌شد بازی کرد. بارسا به فاصله 5 روز دو بازی با ویارئال و ختافه پیش رو دارد و ناکامی در این دو بازی احتمالا منجر به اخراج والورده خواهد شد.

اخبار مرتبط

icon news

آغاز تمرینات مجدد بارسلونا جهت ادامه لالیگا زیر سایه کرونا/تصاویر

تمرینات تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا جهت از سرگیری مجدد رقابت های لالیگا آغاز شد.

سرمربی بارسلونا جواب اظهارات مسی را داد

کیکه ستین  سرمربی بارسلونا در واکنش به اظهارات بحث برانگیز مسی گفت: او هم مانند مهاجم...

آمار کرونا در لالیگا اعلام شد

بازیکنان دسته یک و دو لالیگا آزمایش کووید 19 دادند و هنوز آمار رسمی این نتایج اعلام ن...

خبر خوش لوئیس سوارز برای باشگاه بارسلونا

 باشگاه بارسلونا از دریافت یک خبر فوق العاده ای از سوی لوئیس سوارز خبر داد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news