اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
18:25 18:25

ستاره‎‌های بارسا؛ شرایط نگران کننده است

بعد از شکست عجیب بارسا در شب گذشت لوئیس سوارز و فرانکی دی یونگ تنها بازیکنانی بودند که به میکسدزون آمدند و پاسخگوی سوال خبرنگاران شدند و هر دو نیز اعتراف کردند که شرایط ناخوشایند و نگران کننده است و باید کاری برای این وضعیت کرد.

به گزارش سلام نو، به نقل از آاس، بارسا در حالی که بسیاری تصور می‌کردند به سه امتیار راحت بازی با گرانادا دست خواهد یافت با سه گل مغلوب شد. پس از بازی لوئیس سوارز و فرانکی دی یونگ تنها بازیکنانی بودند که به میکسدزون آمدند و پاسخگوی سوال خبرنگاران شدند.

بازیکنانی که نه در داخل و نه در خارج از زمین خود را پنهان نمی‌کنند. هر دو روی یک مساله تاکید داشتند؛ اینکه بارسا خوب بازی نمی‌کند و شرایط نگران‌کننده است.

ارنستو والورده سرمربی بارسا نیز در نشست خبری خود گفت که شکست از گرانادا فاجعه نیست اما فاجعه اینجاست که تیمش شایسته شکست بود. بارسا در طول بازی حتی یک موقعیت 100 درصد گلزنی نداشت و بسیاری معتقدند که از شکست 4-0 در زمین لیورپول هم بدتر بازی کرد.

طبق ادعای منابع موثق، در پایان بازی و در رختکن بارسا یکی از ستاره‌های این تیم با صدای بلند می‌گفت:« بدتر از آنفیلد بازی کردیم.»

خیلی‌ها تصور نمی‌کردند که بارسا بتواند روزی بدتر از بازی فصل گذشته مقابل لیورپول ارائه دهد اما شب گذشته این اتفاق رخ داد. یکی دیگر از ستاره‌های بارسا در رختکن می‌گفت:«باخت به تیم قهرمان اروپا یک چیز است و باخت به تیم تازه صعود کرده به لالیگا چیز دیگر. مواجهه با این حقیقت سخت است.»

بازیکن دیگر معتقد بود که بارسا تبدیل به یک تیم بدون روح شده و هر تیمی می‌تواند به آن ضربه بزند. او می‌گفت که دیگر برای بارسا در لالیگا احترام قائل نیستند.

جرارد پیکه پس از شکست هفته اول در زمین بیلبائو گفت که حریف رنگ از رخسارشان برد اما 4 هفته بعد گرانادا کاری با بارسا کرد که همه می‌گویند بدتر از این نمی‌شد بازی کرد. بارسا به فاصله 5 روز دو بازی با ویارئال و ختافه پیش رو دارد و ناکامی در این دو بازی احتمالا منجر به اخراج والورده خواهد شد.

اخبار مرتبط

icon news

پسران لیونل مسی بر سر کفش طلای پدر درگیر شدند+فیلم

لیونل مسی ستاره بارسلونا که برنده کفش طلا شده است با صحنه جالب جدال پسرانش برای گرفتن...

رقابت رئال، بارسا و بایرن برای جذب پدید جدید فوتبال آلمان

رئال و بارسا هر دو برای جذب هافبک 20 ساله تیم فوتبال بایرلورکوزن علاقه‌مند هستند. این...

خوشحالی نیمار از رسیدن به 100بازی ملی

در مراسمی در برزیل از نیمار برای عملکرد خوبش تقدیر شد و پیراهنی با شماره 100 بخاطر رس...

اخراج مرموز ستاره فرانسوی بارسلونا از زمین

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا اعلام کرد داور در تصمیمی مرموز دمبله را از زمین اخراج...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news