اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 آذر 1398
31 شهریور 1398 31 شهریور 1398
19:40 19:40
احمدزاده: ب

آدم اگر بازی را می بازد دیگر نباید اخلاق را هم ببازد

فرشاد احمدزاده،  پس از پایان بازی در حضور خبرنگاران گفت: خوشحالم که توانستیم این دیدار را به سود خودمان کنیم. البته اینکه شما می گویید دیدار جنجالی به نظرم اینگونه نیست. او در ادامه با ابراز نارضایتی از برخوردهای در طول بازی گفت کاش اخلاق را نبازیم.

 

 

به گزارش سلام نو، از میکسدزون ورزشگاه آزادی، فرشاد احمدزاده پس از پایان بازی در حضور خبرنگاران گفت: خوشحالم که توانستیم این دیدار را به سود خودمان کنیم. البته اینکه شما می گویید دیدار جنجالی به نظرم اینگونه نیست.

او درباره درگیری خود نیز گفت: از خود سیامک بپرسید و یا فیلم بازی را ببینید متوجه می شوید که بازیکن آنها با زانو به صورت سیامک ضربه می زند و من هم از این ناراحت شدم که چرا هم تیمی من باید ضربه اینچنینی به سرش برخورد کند؟ آدم اگر بازی را می بازد دیگر نباید اخلاق را هم ببازد.

هافبک پرسپولیسی ها درباره شرایط قبل از دربی پرسپولیسی ها گفت: شرایط قبل از دربی هیچگاه مهم نبوده اما در خود دربی همیشه همه حرکات و لحظه ها مهم است و ممکن است شما در صدم ثانیه دروازه حریف را باز کنید و نتیجه بازی را تغییر دهید. این خاصیت دربی است که هر اتفاقی می تواند نتیجه آن را دستخوش تغییر کند.

احمدزاده درباره مصدومیت خود گفت: هفته دوم من مصدومیتی داشتم که آقای کالدرون هم دقیقا در جریان است. دوقلوی پایم خونریزی کرد و ایشان نیز دید اما خوشحالم که با کسب بهبودی امروز به من میدان داد.

او درباره شایعاتی که درباره وی ایجاد شده بود نیز گفت: دیگر زمانی که هم آقای کالدرون و هم من می گویم که مصدوم شدم به نظرم نباید به شایعات توجهی کرد. الان این مهم است که ما توانستیم سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم و امیدوارم با همین شرایط به پیش برویم و بتوانیم باز هم دل هواداران را شاد کنیم.

اخبار مرتبط

icon news

کاپیتان استقلال: دغدغه باید قهرمانی آسیا باشد نه دعوا سر مشکلات مالی

کاپیتان استقلال ضمن اعلام اینکه تیمش بازی سختی را مقابل شهر خودرو با پیروزی پشت سر گذ...

صحبت های استراماچونی بعد از دیدار استقلال-شهرخودرو / شهرخودرو برای ما بازی کرد

سرمربی استقلال ضمن اعلام اینکه شهرخودرو به سبکی که ما می خواستیم بازی کرد، گفت: در تی...

اعلام ترکیب استقلال مقابل شهرخودرو

آندره‌آ استراماچونی ۱۱ بازیکن اصلی تیمش برابر شهر خودرو را مشخص کرد.

چرا کالدرون نعمتی و عالیشاه را خط زد؟

حاشیه سازی نعمتی و عالیشاه  در آخرین تمرین پرسپولیس منجر به واکنش تند کالدرون شد و هر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news