اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 01 اسفند 1398
12 دی 1397 12 دی 1397
11:02 11:02

کیهان: اشتباه کردیم

در خبر ویژه در ستون کیهان در کنار نام روزنامه‌هایی که خبر سانسور سفر مخفیانه ترامپ به عراق را در صفحه اول خود سانسور کرده بودند، به اشتباه، نام روزنامه اعتماد نیز قید شده بود.
کیهان:اشتباه کردیم

همین موضوع دستمایه سردبیر روزنامه مذکور شده تا در مطلبی با عنوان «مباهته شاخ و دم ندارد»، ادعا کند تمام مطالب و دعاوی کیهان درباره این روزنامه دروغ‌پردازی است. اعتماد می‌نویسد: قصه کیهان فرق دارد و روزنامه‌خوان‌ها می‌دانند که این رسانه با زبان زهردارش و با دروغ‌سازی و افسانه‌پردازی‌اش چه به روز حرفه شریف روزنامه‌نگاری آورده.

کیهان با این کارها نه تنها خود را بی‌اعتبار می‌کند بلکه آن موسسه قدیمی و نامدار را از چشم انداخته و روزبه روز بیشتر می‌اندازد. ضمن اینکه کیهان مستقل و خصوصی که نیست. با پول ملت منتشر می‌شود و نمی‌تواند هر چه دل تنگش می‌خواهد بگوید. با این دروغ‌ها و بهتان‌ها اعتبار بعضی از نهادهای حکومت را نیز مخدوش می‌کند و جا دارد که دلسوزان نظام فکری بکنند و راه‌علاجی برای این زخم کهنه بیندیشند!

اعتماد می‌افزاید: کیهان به اعتماد ناسزا می‌گوید و حقیقتا بی‌ربط،پای شهرام جزایری را وسط می‌کشد و رطب و یابسی به هم می‌بافد که حیرت‌آور است. کیهان که دستش به هیچ دم گاوی بند نیست صحبت از هرچه بشود، تهش به «کله‌پاچه خوری الیاس حضرتی و شهرام جزایری» اشاره می‌کند و با همان شیوه نامیمون مباهته به ترور شخصیت رقیب می‌پردازد.

اخبار مرتبط

icon news

ماجرای جالب استعفای محمد خاتمی از کیهان و مدیرمسئول شدن شریعتمداری! + سند

  با انتشار نامه‌ای از مقام معظم رهبری، روند انتصاب حسین شریعتمداری به عنوان مدیرمسئو...

کیهان با دیالوگ کریم آب منگل فیلم «سینما شهر قصه» را نابود کرد!

روزنامه کیهان با انتقاد تند از فیلم «سینما شهر قصه» نوشت داستان فیلم یک عشق آبکی است.

حمایت عجیب کیهان از سیروان خسروی!

ماجرای تحریم جشنواره فجر از سوی هنرمندان چندان به مذاق روزنامه کیهان خوش نیامده است.

حمله تند کیهان به خبرگزاری ایسنا!

روزنامه کیهان انتقاد تندی از یک خبرگزاری دولتی کرد که روز گذشته اقدام به انتشار پیام ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news