اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
02 مهر 1398 02 مهر 1398
13:53 13:53

چرا بازیکنان پرسپولیس به هشدارهای کالدرون توجه نکردند؟

طبق اخبار رسیده، کالدرون قبل بازی دربی در جلسه‌ای به بازیکنان پرسپولیس درباره دعوا در زمین بازی هشدارهایی داده بوده و از آنها خواسته بود از هرگونه درگیری خودداری کنند.

به گزارش سلام نو، پیش از دربی بخش عمده صحبت‌های گابریل کالدرون به موضوع خودداری بازیکنان از انجام درگیری و بحث و تنش در این جدال بود. موضوعی که با توجه به اتفاقات رخ داده در این بازی به نظر می‌رسد با کمتر توجه از سوی بازیکنان همراه بوده است.


کالدرون که چندی پیش نیز تجربه درگیری لفظی در اردوی تیمش را داشت، پیش از دربی و طی جلسه‌ای از شاگردانش خواسته بود تا بروز حواشی این چنینی و همچنین خروج اخبار تیم به خارج از اردو خودداری کرده و در صورتی که به این رفتار خود ادامه دهند با تنبیه انضباطی شدیدی همراه خواهند شد.


با این حال اکنون در پایان دربی سه بازیکن تیمش به کمیته انضباطی دعوت شده‌اند و از این جهت که دو بازیکن آن در خط دفاعی حاضر هستند و جریمه و محرومیت احتمالی می‌تواند خطر بزرگی در آستانه دیدار با سپاهان برای آنها محسوب شود، با عصبانیت شدید سرمربی آرژانتینی همراه شده و او بار دیگر با اولتیماتوم به بازیکنانش، از آنها خواسته تا با آرامش و تمرکز بیشتر تنها به ارائه تاکتیک‌های فنی و خواسته‌های او پرداخته تا تیم دچار مشکل نشود.


بازی با سپاهان با توجه به حساسیت‌هایی که برخوردار است می‌تواند البته بار دیگر شرایطی شکل دهد که بازیکنان دو تیم را در موقعیت درگیری قرار دهد و باید دید کالدرون برای آن چه تصمیمی خواهد داشت./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیسی‌ها عذرخواهی کرد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد صحنه اخراجش از زمین توضیحاتی داد.

یحیی تمرین پرسپولیس را تعطیل کرد

با نظر کادر فنی پرسپولیس تمرین امروز این تیم تعطیل شد.

مخالفت پرسپولیس با تونل ضدعفونی ورزشگاه آزادی

 باشگاه پرسپولیس با نصب تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی را قبول نکرد و تونل خود را نصب ...

پای کرونا روی گلوی لیگ برتر / فدارسیون به تعطیلی لیگ رضایت می‌دهد؟

باید دید در این وضعیت که بازیکنان دیگر تیم‌ها هم در حال ابتلا به کرونا هستند و وضع بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news