اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
02 مهر 1398 02 مهر 1398
17:10 17:10

صحبتهای جدید وریا غفوری در موردخطیر؛ از مجیدی سوال کنید!

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه معاون سابق باشگاه استقلال صحبت‌هایی را علیه وی انجام داده است، گفت: برای شناخت اینطور افراد شما بهتر است از یکی از اسطوره‌های باشگاه استقلال آقای فرهاد مجیدی سؤال کنید.

وریا غفوری: در مورد«آن آقا» از مجیدی سوال کنید!

به گزارش سلام نو، کاپیتان تیم فوتبال استقلال ضمن عذرخواهی دوباره از هواداران این تیم به خاظر نتایج اخیر گفت:مطمئن باشید هر کاری از دستم بربیاید برای آرامش استقلال از این به بعد انجام خواهم داد و این نوید را می‌دهم که تیم ما به روزهای خوبش برگردد.

ووریا غفوری در خصوص اتفاقاتی که طی روزهای اخیر بعد از دربی رخ داده و اینکه علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال صحبت‌هایی را علیه وی انجام داده است، گفت: من نمی‌خواهم حرفی بزنم که آرامش را از تیم‌مان بگیریم. واقعیت امر این است که می‌خواهم استقلال در آرامش باشد چون الان نسبت به همه چیز احساس مسئولیت می‌کنم.

وی افزود:‌ نمی‌خواهم اصلاً وارد دعوای رسانه‌ای شوم و می‌دانم که شرایط تیم ما خوب نیست. تنها هدفم این است که آرامش به تیم استقلال برگردد اما یاد گرفته‌ام وقتی این پیراهن را می‌پوشم از حق استقلال و هوادارانش دفاع کنم.

غفوری در خصوص ادعاهای علی خطیر علیه خودش گفت: مطمئن باشید هر کسی هر صحبتی می‌کند به زمانش باید آن را ثابت کند. برای شناخت اینطور افراد شما بهتر است از یکی از اسطوره‌های باشگاه استقلال آقای فرهاد مجیدی سوال کنید. خود آقای مجیدی بهتر می‌توانند توضیح دهند که به چه نتایجی در مورد«آن آقا» رسیده است. وقتی فرهاد مجیدی به عنوان یک بزرگتر که سال‌ها در این تیم بازی کرده و چند پیراهن بیشتر از ما در استقلال پوشیده چندی پیش در مورد این افراد به نتیجه رسیده منِ ووریا غفوری چه باید بگویم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: فقط توصیه می‌کنم شما در مورد این افراد از آقای مجیدی و آن کارمند خانم زحمت‌کش ذیحساب باشگاه که رفتارهای عجیب و غریب دیده است سوال کنید چه اتفاقاتی رخ داده است. به نظرم آقای فرهاد مجیدی می‌تواند در مورد دلایل رفتنش از استقلال صحبت کند و واقعیت‌ها را به همه بگوید و من هم بیشتر از این نمی‌خواهم در مورد این چنین افرادی صحبت کنم.

وی در پایان گفت: از طرف خودم و مجموعه باشگاه استقلال به خاطر باخت در دربی عذرخواهی می‌کنم و به خاطر نتایج چند هفته اخیر خودم را مسئول می‌دانم مطمئن باشید هر کاری از دستم بربیاید برای آرامش استقلال از این به بعد انجام خواهم داد و این نوید را می‌دهم که تیم ما به روزهای خوبش برگردد. از هواداران استقلال هم می‌خواهم که مثل همیشه پشتیبان تیم ما باشند و ما را حمایت کنند و قول می‌دهم که شادی را به دل آنها برگردانیم.

256 43

اخبار مرتبط

icon news

دوربین تلویزیون مورد نوازش وریا غفوری قرار گرفت +فیلم

کاپیتان محبوب استقلال گه گهگاه مورد نوازش برنامه های سیاسی تلویزیون قرار می گیرد، در ...

واکنش مظفری زاده به داوری بازی پیکان-استقلال

یک کارشناس داوری، لحظات حساس بازی استقلال و پیکان را بررسی کرد و در مجموع داور این با...

وریا غفوری: استراماچونی فکر میکرد باشگاه مسخره اش می کند!

کاپیتان تیم استقلال تهران در میکسدزون ورزشگاه آزادی با انتقاد شدید از افتضاح مدیریتی ...

شعارهای خشمگینانه هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی

هواداران استقلال که برای بازی استقلال-پیکان به ورزشگاه آزادی رفته اند، از بازیکنان ای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news