اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
04 مهر 1398 04 مهر 1398
00:11 00:11
فراز کمالوند:

هواداران در تساوی امروز موثر بودند

فراز کمالوند با تقدیر از هوادران که حامی تمیش بودند خطاب به آن‌ها گفت: از همه هواداران که تا دقیقه 95 بازی تیم را حمایت کردند و تاثیرگذارترین عامل در مساوی امروز بودند. او البته تاکید کرد که تساوی پرگل را به تساوی بدون گل ترجیح می‌دهد.

به گزارش سلام نو، و به نقل از فارس کمالوند حرفهایش در تشیت مطبوعاتی بعد از تساوی 2-2 با نساجی از اینجا آغاز کرد:قبل از هرچیز از همه هواداران که تا دقیقه 95 بازی تیم را حمایت کردند و تاثیرگذارترین عامل در مساوی امروز بودند. ضعیف ترین بازی ما در 5 مسابقه بود. نمی دانم چرا 5 بازیکن ما باهم بد بودند. اشکالات تیم باید دیده شود در روزهای آینده که تمرینات مستمری برای بازی با تراکتور داریم ایرادها را کم می کنیم. یکی از مشکلات افت بدنی بازیکنان بود. یک ربع آخر بازیکنان ما به خودشان آمدند. هر دو تیم مستحق یک امتیاز بودند و ما شایسته برد نبودیم. تنها مزیت بازی امروز این بود که دوبار بازی باخته را مساوی کردیم.


کمالوند در مورد شرایط فنی تیمش گفت: روز خوب ما نبود 5-6 بازیکن ما باهم ضعیف بازی کردند. خالقی فر هم بعد از مصدومیت بازی کرد. متاسفانه بازیکن ما هم بهترین موقعیت را از دست داد.توقع داشتیم با تعویض ها کار بهتر شود که خراب‌تر شد. فوتبال همین است و قابل پیش بینی نیست. مصدومیت محمد نوری که بد موقعی مصدوم شد و یک تعویض مان هم خوب نبود. دچار افت بدنی هم شدیم که دلیلش را نمی دانم باید با بازیکنان صحبت کنیم.


او  در مورد اینکه چرا مدافعان شما بیشتر مهاجمان گل زدند گفت: مهاجمان ما شرایط خوب را ندارند انتظارات را برآورده نکردند ولی در دو بازی 5 گل زدیم. به طور کلی عملکرد تیم مان خوب بود.


سرمربی پارس جنوبی در مورد خط ضعیف دفاع تیمش و خوردن 4 گل در دو بازی گفت: مدافعان ما باید منسجم تر بازی کنند و نتیجه 2 بر 2 بهتر از صفر بر صفر است و هواداران از بازی لذت می برند.


کمالوند در مورد بازی با ذوب آهن در جام حذفی گفت: از 8 بازیکن جوان مان می خواهیم استفاده کنیم و به بازیکنان اصلی فشار نمی آوریم تا برای بازی با تراکتور آماده باشند.


وی در مورد اینکه استراتژی خود را لو داده گفت: بازیکنان جوان ما هم باید بازی کنند و نمی توانیم در دو بازی فشار زیادی به بازیکنان بیاوریم. نمی توانیم هم در جام حذفی و هم در لیگ خوب باشیم هدف اصلی ما لیگ برتر است.

اخبار مرتبط

icon news

مانوئل پیگرینی به فوتبال بازگشت

سرمربیگری رئال بتیس در دو سال اخیر فراز و فرودهای بسیاری داشته و حالا مانوئل پیگرینی ...

سرپرست روابط عمومی استقلال بعد از یک روز استعفا داد

سهیل گوهری که روز گذشته به عنوان مسئول روابط عمومی استقلال منصوب شده بود امروز به دلی...

سرمربی سابق رئال هم کرونایی شد

تست کرونای سرمربی سابق رئال مثبت اعلام شد.

مرد شماره دو بارسا در یک قدمی مرگ قرار دارد

خوان کارلوس اونزوئه که سه فصل به عنوان دستیار لوییس انریکه روی نیمکت بارسا نشست بوده ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news