اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
04 مهر 1398 04 مهر 1398
12:39 12:39

پویول مدیریت در بارسا را قبول نکرد!

 کارلس پویول، کاپیتان سابق بارسلونا تایید کرد که به خاطر مشغله‌ها و پروژه‌هایی که مشغول آن‌ها است پست مدیریت ورزشی بارسا را که از سوی رییس باشگاه به او پیشنهاد شده نمی‌پذیرد چون چنین شغلی تعهدی صد در صدی می‌خواهد که در توان پویول نیست.

به گزارش سلام نو، کارلس پویول، کاپیتان سابق بارسلونا و یکی از اسطوره‌های محبوب این باشگاه بعد از شایعات اخیر درباره پیشنهاد شدن تصدی پست مدیریت ورزشی بارسا به او رسما اعلام کرد که این پیشنهاد را که از طرف رئیس باشگاه کاتالان، یوسپ بارتومئو دریافت کرده، نخواهد پذیرفت.

پویول که در فاصله سالهای 2006 تا 2009 و در سال 2011 با پیراهن بارسا سه بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده دیروز با انتشار یک توییت در حساب شخصی خود به هواداران این باشگاه اعلام کرد که پست مدیریت ورزشی بارسا را نخواهد پذیرفت.

کارلس پویل در توییت خود در حساب شخصی‌اش در شبکه اجتماعی توییتر نوشت:" در هفته‌های اخیر، چندین خبر و گزارش درباره احتمال همکاری من با باشگاه بارسلونا به عنوان مدیر ورزشی مطرح شده. به همین خاطر احساس کردم وظیفه دارم به خانواده بارسلونا اعلام کنم که بعد از سبک و سنگین کردن این پیشنهاد تصمیم گرفته‌ام پیشنهاد باشگاه را نپذیرم".

اسطوره بارسلونا در ادامه نوشت:" این برای من تصمیم ساده‌ای نبود چرا که همیشه گفته‌ام دوست دارم به جایی که آن را خانه خودم می‌دانم برگردم. ولی چندین پروژه شخصی که خودم را درگیر آنها کرده‌ام باعث می‌شود که در حال حاضر نتوانم چنین پیشنهادی را بپذیرم. چرا که پست مدیریت ورزشی بارسلونا تعهد کامل و صد در صدی لازم دارد. می‌خواهم به این وسیله از باشگاه به خاطر اعتمادی که به من داشتند و من را برای تصدی پستی با چنین مسئولیت سنگینی انتخاب کردند تشکر کنم".

اخبار مرتبط

icon news

گریزمان: از دیدن مسی لذت می‌برم

آنتوان گریزمان اعلام کرد از دیدن مسی لدت می‌برم و امیدوارم درخشش خود در اتلتیکو مادری...

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

مسی بهترین بازیکن جهان است!

هوملس مدافع بوروسیا دورتموند به ستایش لیونل مسی پرداخت و گفت او بهترین بازیکن دنیا اس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news