اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
04 مهر 1398 04 مهر 1398
12:47 12:47

فیفا تولد دوست صمیمی کریس رونالدو را تبریک گفت

ریکاردو کوارشما وینگر تیم ملی پرتغال و بازیکن تیم فوتبال قاسم پاشای ترکیه امروز 36 ساله شد تا فیفا تولد این بازیکن خوب پرتغال را تبریک بگوید، بازیکنی که البته دل خوشی از کی‌روش ندارد و دشمن درجه یک این مربی برجسته پرتغال حساب می‌شود

به گزارش سلام نو، امروز تولد 36 سالگی ریکاردو کوارشما وینگر تیم ملی پرتغال و بازیکن تیم فوتبال قاسم پاشای ترکیه است. او دوست صمیمی کریستیانو رونالدو است و در دوران فوتبالش در تیم های مهمی چون بارسلونا، پورتو، اینتر، چلسی و بشیکتاش بازی کرده است.


اما در روز تولد این بازیکن صفحه جام جهانی فیفا در اینستاگرام گل این بازیکن در بازی آخر مرحله گروهی رقابت های جام جهانی را باردیگر منتشر کرد. گلی که یکی از زیباترین گل های جام جهانی 2018 روسیه بود و در نهایت منجر به صعود پرتغال و حذف ایران شد.


تیم ملی ایران در این بازی توسط کریم انصاری فرد به گل رسید و در دقایق پایانی نیز مهدی طارمی می توانست دروازه پرتغال را باز کند اما این اتفاق نیفتاد تا کریس رونالدو و یارانش بتوانند به مرحله بعدی بروند.


نکته مهم درباره گل زیبای کوارشما به ایران این است که این گل تحت تاثیر کار شگفت انگیز بیرانوند مقابل رونالدو مهار و پنالتی او و همچنین فرصتی که مهدی طارمی از دست داد به آن اندازه که باید دیده نشد. اما کوارشما نه تنها یک گل فوق العاده به ثمر رساند بلکه توانست تیمش را به مرحله بعدی بازی ها ببرد.

اخبار مرتبط

icon news

رفتار بیرانوندگونه رونالدو در برخورد با جیمی جامپ! +فیلم

کریستیانو رونالدو شب گذشته با یک هوادار که قصد عکس انداختن با او را داشت درگیر شد که ...

خواهر رونالدو به فن دایک حمله کرد/ در حد کریس نیستی!

خواهر کریستیانو پاسخ تندی به مصاحبه دیشب ویرژیل فن دایک داد و خطاب به وی گفت: جایی که...

جایزه ویژه رونالدو در شبی که مسی توپ طلا برد

 جایزه بهترین فوتبالیست سال ایتالیا دیشب در حالی به رونالدو رسید که لیونل مسی، رقیب ا...

بدشانسی طارمی با ریوآوه

هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ فوتبال پرتغال در حالی پیگیری شد که مهدی طارمی همراه با ریو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news