اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
04 مهر 1398 04 مهر 1398
12:57 12:57

پیشنهاد جالب ژاوی به بارسا

ژاوی، اسطوره بارسلونا که این روزها در قطر مربیگری می‌کند می‌گوید اگر روزی به عنوان سرمربی به نوکمپ رفته و هدایت آبی اناری‌ها را به دست بگیرد، رحیم استرلینگ، ستاره  منچسترسیتی را به بارسا می‌آورد چون بهترین انتخاب ممکن است.

به گزارش سلام نو، ژاوی، اسطوره بارسلونا می‌گوید اگر روزی به عنوان سرمربی به نوکمپ رفته و هدایت بلوگرانا را به دست بگیرد، رحیم استرلینگ، ستاره انگلیسی منچسترسیتی را بهترین گزینه برای انتقال به بارسلونا می‌داند.

ژاوی که بعد از سالها درخشش با پیراهن بارسلونا این روزها در قطر به سر برده و سرمربی‌گری السد را به عهده دارد اخیرا به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت بارسا در آینده مطرح شده است. این در حالی است که ارنستو والورده، سرمربی فعلی بارسا به دلیل نتایج نه چندان خوب در شروع فصل جاری به شدت تحت فشار قرار دارد.

رحیم استرلینگ هم یکی از گزینه‌های مد نظر بارسا بوده ولی کاتالانها تا کنون در جذب او و جدا کردنش از سیتی موفق نبوده‌اند. رئال مادرید هم دیگر تیم بزرگ اسپانیایی است که خواهان به خدمت گرفتن استرلینگ است.

این در حالی است که منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا اعلام کردند که ژاوی که یکی از گزینه‌های بارسلونا برای جایگزینی والورده است امیدوار است در صورت منصوب شدن به این پست رحیم استرلینگ را به عنوان یکی از اولین خریدهای خود به نوکمپ بیاورد. ژاوی اخیرا گفته بود که استرلینگ می‌تواند بعد از پایان دوران حکمرانی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بر دنیای فوتبال، به بهترین بازیکن دنیا تبدیل شود.

اخبار مرتبط

icon news

تیپ ساده بیرانوند و ژاوی در مراسم رسمی + عکس

علیرضا بیرانوند که نامزدهای عنوان مرد سال فوتبال آسیا بود با ژاوی اسطوره فوتبال اسپان...

بارسلونا وایادولید را گلباران کرد

دیدار بارسا با وایادولید با درخشش مسی تبدیل به یک بازی پرگل شد و کلمنت لنگله، آرتورو ...

شعارهای نژادپرستانه علیه ستاره بارسا در ادن آرنا

بارسا موفق شد در ادن آرنا با نتیجه 2 بر 1 اسلاویا را شکست دهد؛ بازی که چندین بار در و...

بارسلونا ویکتور والدس را اخراج کرد

 ویکتور والدس دروازه‌بان سابق تیم فوتبال بارسلونا که مربیگری تیم جوانان A بارسا را بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news