اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
04 مهر 1398 04 مهر 1398
14:46 14:46

استراماچونی سجاد آقایی را به تیم امید استقلال تبعید کرد

آندره استراماچونی با وجود نتایج نه چندان مناسب تیمش به نظم و انضباط تیمی و اصول اخلاقی اش پایبند است و حاضر نیست به هیچ وجه این اصول را زیر پا بگذارد و حالا هم بازیکن آبی‌ها را به تیم امید تبعید کرد.

به گزارش سلام نو، اگرچه استراماچونی تا این‌جای مسابقت لیگ برتر با استقلال نتایج خوبی نگرفته و با کسب دو امتیاز از چهار مسابقه تیمش در مکان پانردهم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد اما به نظم و انضباط تیمی و اصول اخلاقی اش پایبند بوده است.

در بازی تمرینی استقلال دستیار استراماچونی نقرات دو تیم را انتخاب و به بازیکنان دو تیم زرد و آبی کاور می‌داد. سجاد آقایی آخرین بازیکنی بود که از سوی عمر دانسی کاور گرفت. بازیکن جوان آبی‌پوشان که در این فصل کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده از این که چرا زودتر از او نفرات جوان تری کاور گرفته‌اند ناراحت شد و به جای ادامه تمرین راهی رختکن شد.

استراماچونی که از این اتفاق بسیار ناراحت و عصبانی شده بود به سرپرست استقلال اعلام کرد سجاد آقایی از این پس به جای حضور در تمرینات استقلال باید در تمرینات امیدها شرکت کند.البته از اردوگاه استقلال خبر می‌رسد آقایی ظرف روزهای آینده به تمنرینات گروهی استقلال باز خواهد گشت البته به شرطی که مدتی زیر نظر رضا حسن زاده با امیدهای استقلال تمرین کند.

استراماچونی پیش از شروع فصل رضا کریمی، آرمین سهرابیان و روح‌الله باقری را به دلیل درگیری لفظی در هنگام برگزاری بازی دوستانه با نیروی زمینی کنار گذاشت و تلاش مسولان استقلال برای راضی کردن وی از انجام این کار نتیجه‌ای نداشت تا نفرات خاطی با جدایی از جمع آبی پوشان پایتخت پیراهن تیم‌های دیگری را بپوشند.

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن استقلال اخراج خود را تکذیب کرد

بازیکن استقلال شایعه اخراج خد را تکذیب کرد و گفت: نمی دانم این شایعات از کجا آب خورده...

چاره جویی استقلال از ظریف و سفیر ایتالیا برای برگرداندن استراماچونی!

مدیرعامل استقلال تهران برای جلوگیری از فسخ قرارداد سرمربی ایتالیایی استقلال با ظریف و...

زرینچه سرمربیگری خودش در استقلال را تکذیب کرد

سرپرست استقلال اعلام کرد که من به عنوان سرمربی موقت این تیم معرفی نشده ام و در بازی ف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news