اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
05 مهر 1398 05 مهر 1398
16:17 16:17

کنایه زیدان به رقیب همشهری

رئال در بازی های پیش فصل یک شکست عجیب 7-3 از اتلتیکو را تجربه کرد و حالا زیدان می‌گوید که با آن بازی کاری ندارد و بازی فردا بازی دیگری است و او فیلم بازی گذشته را نیز نگاه نکرده است. او هم‌چنین این که رئال تیم پولداری است را قبول ندارد.

به گزارش سلام نو، رئال مادرید به عنوان صدرنشین لالیگا فردا در وندا متروپلیتانو دیدار حساس برابر اتلتیکو را پیش رو دارد. دربی مادرید که برای هر دو تیم اهمیت بسیاری دارد. رئال در بازی های پیش فصل یک شکست عجیب 7-3 از اتلتیکو را تجربه کرد و حالا انگیزه های فراوانی برای جبران دارد به خصوص که از شرایط بهتری نیز نسبت به رقیب خود برخوردار است. فصل گذشته رئال توانست در زمین اتلتیکو 1-3 پیروز شود و حالا به دنبال تکرار آن برد است.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت :« اینجا همیشه مسئولیت بزرگی روی دوشم حس می کنم. همه کارکنان باشگاه، بازیکنان و اعضای کادر فنی چنین مسئولیتی در خود حس می کنند. زمانی بازیکن رئال بودم و الان سرمربی هستم. به خوبی می دانم که دربی چه اهمیتی دارد و چگونه باید برای این مسابقه آماده شد. در هر صورت این بازی هم سه امتیاز دارد و به عنوان بازی پیش رو حداکثر تمرکز را روی آن داریم. برای بازی فردا فقط جدیت و انگیزه کافی نیست. به چیزهای بیشتری برای برد نیاز داریم.»

اتلتیکو تیم مردم و رئال تیم ثروتمند: «وارد این مباحث نمی شوم. مثل دیگران اینجا در رئال نیز همه صبح زود بلند می شوند و به سختی کار می کنند. اینکه در بیرون می گویند رئال تیم ثروتمند است و اتلتیکو تیمی متعلق به مردم را نمی توانم عوض کنم. چیزی که می خواهم این است که هواداران رئال به بازیکنان شان افتخار کنند. تلاش من ساختن چنین تیمی است.»

شکست 7-3 در بازی های پیش فصل: « بازی فردا هیچ ارتباطی با آن دیدار ندارد. یک بازی مهم فردا پیش رو داریم و باید در آن پیروز شویم. تغییری در ایده های ما ایجاد نشده و می دانم که فردا نیز بازی دشواری پیش رو خواهیم داشت. فیلم آن بازی را دیده ام؟ خیر، چرا که این دو بازی ارتباطی به هم ندارند.»

رودریگو:« او فردا برای تیم دوم بازی خواهد کرد. رودریگو بازیکن آینده داری است و در مورد او با احتیاط عمل خواهیم کرد.»

ترکیب اصلی :« دوست دارم به هر 25 بازیکنم میدان دهم ولی فقط یازده نفر می توانند در بازی حاضر باشند.»

هازارد: « می دانم او چه بازیکنی است و چه کیفیت بالایی دارد. یک دنیا انتظار در مورد او وجود دارد و او هم این را می داند. حامی او و در کنارش هستم. هازارد هم با ماست و همان بازیکنی خواهد شد که می خواهیم.»

وضعیت ایسکو، مودریچ و مارسلو:« بسیار بهتر از قبل شده اند و خواهیم دید که می توانند وارد فهرست نهایی شوند یا خیر.»

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن محبوب کیروش در آستانه جدایی از رئال

اخبار حاکی از آن است اینتر مشتری شماره یک خامس رودریگز خواهد بود و اگر وی نتواند در ا...

سر به هوایی بیل در تمرین رئال+تصاویر

گرت بیل مدت‌ها است با سرمربی و مدیران رئال اختلاف دارد. امروز هم دوربین های حاضر در ت...

رئال به دنبال جذب ام‌باپه

سایت"le۱۰sport  مدعی شده رئال مادرید برای خرید کیلیان ام‌باپه می‌خواهد ۳۴۰ میلیون پون...

مسی در زمین راه می‌رود و گل می‌زند!

ستاره انگلیسی اتلتیکو مادرید در آستانه دیدار این تیم با بارسلونا اعلام کرد مسی فقط را...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news