اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 آذر 1398
30 شهریور 1398 30 شهریور 1398
20:41 20:41

اتلتیکو باز هم عقب افتاد

اتلتیکو در پنجمین هفته رقابت‌های لالیگا میزبان سلتاویگو بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا این دومین بازی پی در پی باشد که این تیم در رقابت برای صدر لالیگا امتیاز از دست می‌دهد و از رئال مادرید عقب می‌افتد.

اتلتیکو مادرید برای دومین هفته پیاپی نتوانست در لالیگا پیروز شود و مقابل سلتاویگو مساوی کرد.

به گزارش سلام نوو به نقل از آس، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته پنجم لالیگا میزبان سلتاویگو بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

روخی بلانکو از ابتدا بازی را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه یک فلیپه با ضربه سر می‌توانست دروازه حریف را باز کند اما روبن به زیبایی توپ را دفع کرد. در ادامه دروازه‌بان سلتاویگو ضربه سر ژائو فلیکس را به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این که مالکیت توپ کمتری در اختیار داشت اما بیش از حریفش حمله می‌کرد و موقعیت داشت. در دقیقه ۱۸ شوت آنخل کورئا به بیرون رفت. در دقیقه ۲۸ لودی یک شوت سرکش به سمت دروازه سلتاویگو زد که روبن باز هم دروازه‌شان را نجات داد. سپس فلیکس فرصت گلزنی داشت که آن را از دست داد. در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم شرایط فرقی نکرد و اتلتیکو مدام حمله می‌کرد. شاگردان دیگو پابلو سیمئونه بیش از ۱۰ کرنر زدند که هیچ‌یک فایده‌ای نداشت. روبن باز هم در این نیمه درخشید و در دقیقه ۵۳ ضربه کوکه را مهار کرد. سپس ویتولو و توماس به میدان رفتند. فلکیس نیز دقایقی بعد جای خود را به آلوارو موراتا داد. سلتاویگو قصد داشت از روی ضدحمله به میزبانش ضربه بزند. در دقیقه ۷۴ یان اوبلاک دروازه تیمش را نجات داد. لودی یک فرصت دیگر در دقیقه ۸۴ از دست داد و ضربه‌اش با اختلاف نزدیکی از کنار دروازه بیرون رفت تا بدشانسی‌های روخی بلانکو ادامه داشته باشد. در ادامه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و امتیازها تقسیم شد.

اتلتیکو هفته گذشته نیز در کسب پیروزی ناموفق بود و پس از سه پیروزی پیاپی در لالیگا دو نتیجه ضعیف کسب کرد. روخی بلانکو اکنون با ۱۰ امتیاز در رتبه دوم حضور دارد اما ممکن است در پایان هفته جایگاهش را از دست بدهد.

اخبار مرتبط

icon news

مسی در زمین راه می‌رود و گل می‌زند!

ستاره انگلیسی اتلتیکو مادرید در آستانه دیدار این تیم با بارسلونا اعلام کرد مسی فقط را...

رئال باز هم صدر نشینی را از دست داد

رئال و زیدان در حالی بار دیگر فرصت صدر نشینی را از دست دادند که این کار را چند بار دی...

شکایت رئال از کمک داور ویدئویی+عکس

رئالی‌ها به طور جدی نسبت به داوری‌ها چند بازی اخیر خود اعتراض دارند، به خصوص چند بازی...

گل تاریخ ساز موراتا

موراتا در حالی با گل خود به لورکوزن باعث پیروزی اتلتیکو مادرید شد که حالا نامش در تار...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news