اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
07 مهر 1398 07 مهر 1398
11:25 11:25

جنجال در مجلس ؛ درگیری رییس جلسه با عضو جبهه پایداری / ذوالنوری در حال فریاد دیکتاتور دیکتاتور!

جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به حاشیه کشیده شد و در حالیکه پزشکیان رییس جلسه بود باز هم از طرف اعضای جبهه پایداری دیکتاتور خطاب شد. 

تنش در مجلس/ذوالنوری به پزشکیان: دیکتاتور هستید/رئیس مجلس به عضو جبهه پایداری: تخلف را شما کردید، بنشین سرجایت/حواشی بررسی طرح شفافیت آراء

به گزارش سلام نو، بررسی یک فوریت طرح شفافیت آرای نظام تقنینی مجلس امروز با حواشی همراه بود. طرحی که گرچه در نهایت به تصویب رسید اما بازهم برخی نمایندگان مجلس در حین بررسی آن جنجال برپا کردند. اینبار رئیس مجلس پزشکیان بود و او هم از سوی یکی از نمایندگان دیکتاتور خطاب شد.

در زمانیکه احدی آزادی خواه از موافقان این طرح اصرار به ادامه دادن اظهاراتش داشت با تذکر پزشکیان روبرو شد که خطاب به او می گفت وقتش تمام شده است اما آزادی خواه اصرار داشت همچنان از زمانش باقی مانده است.

از سوی دیگر اصرارهای ذوالنوری برای ارائه تذکر هفتادوپنجی با این جمله پزشکیان روبرو شد که « فوریت چه تذکری دارد؟، وارد نیست» او سپس از نمایندگان خواست که آرای خود درباره این یک فوریت مطرح کنند اما فریادها در صحن مجلس پایان نیافت. آنقدر که حتی ذوالنوری بر سر پزشکیان فریاد زد که شما دیکتاتور هستید. ذوالنوری حتی از پایان رأی‌گیری به جایگاه هیات‌رئیسه رفت و دقایقی با مسعود پزشکیان بحث کرد.

در همین حین ازادی خواه که به سمت هیات رئیسه رفته بود فریادزنان به پزشکیان گفت که وقت ما را گرفتید و نگذاشتید که حرف بزنم، که پزشکیان به او گفت وقت را نگاه کن بعد تذکر بده، تخلف را شما می کنید که اضافه حرف می زنید، بنشین سرجایت.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

زمان آمدن ظریف به مجلس مشخص شد

بنابر اعلام  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، محمد جواد ظریف یکشنبه آینده در صحن علنی م...

ظریف به بهارستان می‌آید

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه هفته آینده  برای ارائه گزارش به نمایندگان به مجلس می‌آی...

نماینده مردم کرمان از بیمارستان مرخص شد+عکس

محمدمهدی زاهدی، نماینده کرمان در مجلس در بیمارستان آتیه تهران به علت ابتلا به کرونا ب...

تصویب فهرست طرح‌ها و لوایح معوق مجلس دهم

 فهرست طرح‌ها و لوایح معوق دوره دهم مجلس در جلسه هیأت وزیران تصویب شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news