اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 آذر 1398
07 مهر 1398 07 مهر 1398
17:17 17:17

باشگاه استقلال: در بازی بعد زرینچه واستراماچونی را در خط دفاع بازی می دهیم!

باشگاه استقلال در اعتراض به آرای کمیته انضباطی ضمن صدور بیانیه ای نوشت: شاید در بازی بعدی از زرینچه و استراماچونی در دفاع استفاده کنیم یا با یک دفاع به میدان برویم

به گزارش سلام نو، امروز کمیته انضباطی اسامی محرومان بازی دربی را اعلام کرد که در آن هواداران استقلال و سیاوش یزدانی یک جلسه و عارف غلامی دو جلسه از همراهی تیم شان محروم شدند و این موضوع با واکنش این باشگاه همراه شده است. در بیانیه باشگاه استقلال آمده است:


*اولین نکته‌ای که از احکام کمیته انضباطی در نگاه هر هواداری از هر تیمی به چشم می‌آید، تلاش برای ایجاد تعادل در اعمال جریمه و محرومیت است تا هر دو طرف راضی باشند و کمیته انضباطی را متهم به جانبداری نکنند!

*طبیعتاً تیم حریف کاملاً راضی است اما استقلال با توجه به عدم رعایت عدالت در این زمینه متضرر شده و خواهان تجدید نظر و احقاق حق خود است.


*مگر می‌شود هر دو تیم از هر لحاظ درخصوص حوادث یک مسابقه برابر باشند؟


آقای حسن‌زاده می‌گوید رفتارهای احمدزاده جان مردم را به خطر انداخت. یعنی رفتار هیچ بازیکنی از تیم استقلال، خارج از چارچوب معمول در حواشی فوتبال نبوده. آیا جرایم و محرومیت‌های تیمی که رفتار بازیکنش جان مردم را به خطر انداخته، با تیمی که بازیکنش در زمین اعتراض کرده باید برابر باشد؟ پس چگونه است که ما در بازی بعدی باید از خط دفاعی خودمان محروم شویم.*بازیکن یک تیم جان مردم را به خطر انداخته، اما ما مجازات شده‌ایم و احتمالاً در بازی بعدی باید از جواد زرینچه و استراماچونی در خط دفاعی استفاده کنیم. یا تیم را با یک مدافع به میدان بفرستیم!

*چگونه است که سیاوش یزدانی یک جلسه محروم می‌شود اما کنعانی‌زادگان با وجود تحریک تماشاگران در شروع درگیری محروم نمی‌شود و یا حکم دست زدن عارف غلامی برای داور با حکم مدافع رقیب که سابقه توبیخ و تذکر کم ندارد، یکی است؟!

*باعث تاسف است که با خطای دروازه‌بان حریف در ضربه پنالتی، موقعیت مسلم استقلال در دربی از دست رفته. حالا باید علاوه بر دربی، در بازیهای بعدی هم متضرر شویم! باشگاه استقلال با جدیت از مقامات فدراسیون فوتبال می‌خواهد که در خصوص بخشی از احکام مبهم صادر شده درباره تیم استقلال تجدید نظر کند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

درگیری شدید هواداران استقلال مقابل باشگاه / شعار علیه وزیر ورزش و دخالت پلیس +فیلم

 هواداران استقلال که از جدایی استراماچونی عصبانی هستند مقابل این باشگاه رفته و در پار...

پرسپولیس بخاطر رفتار هواداران باید جریمه بدهد!

طبق اعلام آرای کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس بخاطر رفتار تماشاگران جریمه شده است.

استقلال و پرسپولیس واگذار نمی‌شوند!

شواهد حکایت ازتصمیم جدید وزارت ورزش برای واگذاری استقلال و پرسپولیس دارد. این دو تیم ...

احضار سرمربیان ۲ تیم لیگ‌برتری به کمیته انضباطی

طبق اعلام سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال،  ناصر شهنازی و عباسعلی میرحسینی سرمربیا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news