اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 27 دی 1398
07 مهر 1398 07 مهر 1398
17:47 17:47

شفاف سازی جهرمی درباره لپ‌تاپ های اهدایی

وزیر ارتباطات اعلام کرد که  لپ‌تاپ های اهدایی به نهاد ریاست جمهوری برای هوشمند سازی مدارس سیستان و بلوچستان استفاده می شوند

به گزارش سلام نو، چند روز قبل خبری منتشر شد که وزیر ارتباطات، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) را ملزم به خرید ۲۰۰ لپ تاپ برای دفتر رییس جمهور کرده است. همین مسئله باعث داغ شدن هشتگ «وزیر ضعیف» در توییتر شد. آذری جهرمی نیز در پاسخ اعلام کرد که چنین موضوعی را به یاد ندارد و به همین دلیل دستور پیگیری این موضوع را صادر کرد. امروز هم نتیجه این پیگیری‌ها را با عنوان «شفاف سازی در برابر #فیک نیوز» در صفحه اینستاگرامی خود به اطلاع مردم رساند و نوشت با مردم هیچ مطلب پنهان و محرمانه‌ای ندارد و این خبر که گفته شده بود، جهرمی ۲۰۰ تا لپ تاپ به نهاد ریاست جمهوری هدیه داده، دروغی برای پوشاندن فسادهای خودشان بوده است:

«من هیچ اطلاعی نداشتم. خواستم که به جدیت پیگیری کنند. امروز مسئول مربوطه نهاد نامه زد و عذرخواهی کرد. از مدیرعامل همراه اول که تجهیزات داده بود خواستم دیگر تکرار نشود و آن تجهیزات برای هوشمند سازی مدارس سیستان و بلوچستان به کار گرفته شود. همه می دانند که درباره #حق الناس با کسی تعارف ندارم! با این تهمت های ناروا نمی توانید ذهن مردم را از واقعیت های فسادها منحرف کنید. اصلا من #قاتل_بروسلی ، اما هم #پایان_وس و دزدی های ارزش افزوده را پیگیری می کنم و هم آن ۵۰۰۰ میلیارد تومانی که در واگذاری مخابرات از مال مردم که معلوم نیست تکلیفش چه شده؟»

او همچنین تصویر مکاتبات میان نهاد ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات را منتشر کرد که در آن به «فرهنگ» مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار تذکر داده شده که بودجه مسئولیت های اجتماعی آن شرکت در شرایط کنونی برای گره گشایی از کار مردم هزینه شود. جهرمی در ادامه عنوان کرده که اینگونه اتفاقات نباید تکرار شود و پیشنهاد داده تا تجهیزاتی که با پیگیری مودت شده است برای بحث هوشمندسازی مدارس در سیستان و بلوچستان اهداء شود.

گفتنی‌ست جهرمی این حاشیه سازی‌ها را به پایان وس (خدمات ارزش افزوده) مرتبط دانسته و گفته بود که ۵ هزار میلیارد سهام مردم در آن جاست که هنوز تعیین تکلیف نشده است و باید مورد پیگیری قرار گیرد./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

واکنش آذری جهرمی به حمله نظامی به پایگاه‌های آمریکا؛ گم شید بیرون! +عکس

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات بعد از حمله به مواضع آمریکا در عراق با انتشار توییت...

«سجاد» بدون مجوز نمی‌تواند بسته پستی ببرد!

«سجاد» سورپرایز پستی آذری جهرمی وزیر ارتباطات نام  پهپادی است که قرار بود  بسته‌های پ...

آذری جهرمی: اینترنت مانند اکسیژن است/ اینترنت ملی دروغ است

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اینترنت مانند اکسیژن است و اینترنت ملی یک درو...

پاسخ آذری جهرمی به ادعای بازجویی از نزار زاکا

آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در حاشیه جلسه هیات دولت به ادعای بازج...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news