اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 24 تیر 1399
08 مهر 1398 08 مهر 1398
09:10 09:10

تخریب ظریف در رسانه‌های داخلی؟!

در روزهای اخیر برخی رسانه های داخلی ویدئوی ازظریف در لحظه ورود به سازمان ملل منتشر کرده اند که ماموران امنیتی با او گفت و گو می کنند. حال این رسانه ها مدعی شده اند که این ماموران مانع از ورود وزیر خارجه کشورمان شده اند.

پرویز اسماعیلی

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در واکنش به برخی مطالب منتشر شده در تعدادی از رسانه‌های داخلی در خصوص ویدئوی منتشر شده از لحظه تردد وزیر امور خارجه کشورمان در مقر سازمان ملل متحد، گفت: دروغ‌پردازی از شبکه‌های بیگانه علیه ‎ظریف بعید و عجیب نیست؛ اما اصرار به استفاده از آن (علی‌رغم آگاهی) برای تخریب وزیر خارجه در رسانه‌های داخلی،‌ چرا؟!

به گزارش سلام نو، پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر در واکنش به انتشار مطالبی در برخی رسانه‌های داخلی درباره ویدئوی منتشر شده از لحظه تردد وزیر امور خارجه کشورمان و هیئت همراهش در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک نوشت:

«‏این تصویر نه مربوط به عیادت، بلکه درون ‎سازمان ملل است و تردد آنجا محدود نیست!

مامور راهنمایی می‌کند که از این ورودی بروید؛ همین.

دروغ‌پردازی از شبکه‌های بیگانه علیه ‎ظریف بعید و عجیب نیست؛ اما اصرار به استفاده از آن(علی‌رغم آگاهی) برای تخریب وزیر خارجه در رسانه‌های داخلی،‌ چرا؟!»

طی روزهای اخیر ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و هیئت همراهش در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک در حال راه رفتن در مسیری هستند که یک مامور امنیتی به نزدیک آنها شده و با آنها گفت‌وگو می‌کند. برخی رسانه‌ها با انتشار تصاویری از این ویدئو، مدعی شدند که لحظه‌ای که ظریف قصد داشته به ملاقات نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل برود، ماموران امنیتی سازمان ملل متحد از خروج او از محدوده مقرر شده برای وزیر امور خارجه کشورمان جلوگیری کرده‌اند.

مجید تخت روانچی نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد به دلیل ابتلا به یک بیماری در بیمارستانی در نیویورک تحت مداوا قرار دارد. در شرایطی که گفته می‌شود مرکز درمانی که تخت روانچی در آن بستری است فقط چند ساختمان با دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل فاصله دارد، وزیر امور خارجه کشورمان به دلیل محدودیت‌ها و تحریم‌های دولت آمریکا نتوانست در مدت حضور خود در نیویورک به عیادت معاون پیشین خود و سفیر فعلی ایران در سازمان ملل برود؛ دولت آمریکا در اقدامی غیر انسانی اعلام کرد که در صورتی به ظریف اجازه دیدار با تخت روانچی می‌دهد که ایران یکی از زندانیان آمریکایی را آزاد کند./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

پلیس سازمان ملل عکس شهید سلیمانی را برداشت + فیلم

عکس شهید حاج قاسم سلیمانی از روی میز سفیر ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل برداشته ...

ارائه گزارش نماینده سازمان ملل در مورد ترور سردار سلیمانی به شورای حقوق بشر

گزارش نماینده سازمان ملل در مورد اقدام دولت آمریکا در به شهادت رساندن سردار شهید قاسم...

نماینده سازمان ملل امروز درباره شهادت سردار سلیمانی گزارش می‌دهد

  گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر امروز درباره اقدام تروریستی آمریکا در به ش...

دولت صنعا نسبت به فاجعه بهداشتی در یمن هشدار داد

وزارت بهداشت دولت صنعا اعلام کرد ممانعت از رسیدن کشتی‌های نفت وضعیت بهداشتی را در یمن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news