اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
08 مهر 1398 08 مهر 1398
10:16 10:16

بازگشت رسن به جمع سرخپوشان

پرسپولس در اولین بازی خود در جام حذفی مقابل ماشین سازی تبریز به میدان می رود. احتمالا کالدرون به خاطر فاصله کم بین بازی ها احتمالاتی تغییراتی را در ترکیب تیم ایجاد کند و یکی از آنها بازگشت بشار رسن باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی جام حذفی به مصاف ماشین سازی تبریز می رود. باتوجه به فاصله کم این مسابقه نسبت به دیدار قبلی و بعدی سرخ ها، گابریل کالدرون در نظر دارد تا با ایجاد چند تغییر، وضعیت تیمش را بهتر کند. احتمالا یکی از این تغییرات بازگشت بشار رسن به ترکیب اصلی خواهد بود.

به گزارش سلام نو، بشار در سال های گذشته جزو عناصر اصلی تیم پرسپولیس بوده و با شماره 5 در میانه میدان ایفای نقش کرده است. اما پس از آسیب دیدگی و حضور با تاخیر در تمرینات، از ترکیب اصلی دور شد و حالا به دنبال باز پس گیری جایگاه خود در پست هافبک نفوذی و وینگر راست است.

رسن در بازی با تراکتور به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد و نمایش قابل تحسینی را ارائه کرد. او با یک ضربه ایستگاهی دروازه تراکتور را تا آستانه فرو پاشی پیش برد و حالا امیدوار است در بازگشت به تبریز، سریال بدشانسی هایش به پایان برسد و بتواند برای تیمش ثمربخش ظاهر شود./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

واکش مظفری زاده به قضاوت داور پرسپولیس-سایپا

نوید مظفری ضمن تایید کلی داور جوان دیدار پرسپولیس-سایپا، درباره صحنه مشکوک در محوطه ج...

پرسپولیس در یک قدمی صدر قرار گرفت

تیم فوتبال پرسپولیس هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر را با پیروزی برابر سایپا به پایان...

رفاقت عجیب مسی با توپ

مهدی ترابی ستاره این فصل پرسپولیس گفت: هیچ کس جلوی مسی را نمی‌تواند بگیرد. او رفاقت ع...

مصدومیت شدید بیرانوند تایید شد

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در دیدار مقابل سایپا از ناحیه کشاله ران به شدت آس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news