اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
08 مهر 1398 08 مهر 1398
14:55 14:55

اطلاعیه/سرقت ارز و ریال از منزل نماینده کذب است

روابط عمومی دفتر سید تقی کبیری نماینده خوی در اطلاعیه ای اعلام کردند که سرقت ارز و ریال از منزل این نماینده کذب است و فقط مقداری طلای شخصی و مقدار کمی وجه نقد به سرقت رفته است.

تقی کبیری

دفتر نماینده خوی در اطلاعیه‌ای با رد اخبار منتشره در خصوص سرقت مبالغی قابل توجه ارز و ریال از منزل وی گفته که تعدادی اسناد و مدارک به همراه مقداری طلا و اندکی وجه نقد مورد سرقت قرار گرفته و پرونده توسط پلیس تحت پیگرد است.

به گزارش سلام نو، در اطلاعیه‌ای که از سوی مسئول روابط عمومی دفتر سید تقی کبیری نماینده خوی منتشر شده آمده است:

«احتراما به اطلاع می‌رساند، خبر سرقت مبالغ قابل توجهی ارز و ریال از منزل یک نماینده مجلس کذب محض بوده و صرفا تعدادی اسناد و مدارک به همراه مقداری طلاجات شخصی و اندکی وجه نقد مورد سرقت قرار گرفته که هیات رییسه محترم مجلس در جریان امر می‌باشند و پرونده مربوطه نیز توسط پلیس آگاهی تهران تحت پیگرد است.

شایعه پراکنی و تخریب شأن نمایندگی مردم و تضعیف جایگاه مجلس شورای اسلامی و ایجاد فضای بی‌اعتمادی نسبت به خدمتگزاران صدیق انقلاب اسلامی توسط برخی افراد و بلندگوهای احزاب مخالف شناسنامه‌دار، روشی منسوخ و دارای سابقه دیرینه بوده، از این‌رو کلیه خبرنگاران محترم، افراد صاحب قلم و فعالان حوزه رسانه را به تقوای الهی و اخلاق حرفه‌ای دعوت کرده و انتظار داریم ضمن تکذیب این خبر، مطالب خود را با استناد به منابع موثق منتشر نمایند تا خدای نکرده موجبات وهن جایگاه مجلس و نمایندگان محترم مردم را فراهم نکنند.

بدیهی است، اهداف دروغ پردازان و منشا اتهامات وارده و رفتار مجرمانه برخی افراد و رسانه‌های هناک و خاطی که مصداق عینی نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی است با جدیت هرچه تمام مورد پیگرد قضایی قرار خواهد گرفت.»

سید تقی کبیری ظهر امروز علی‌رغم حضور در جایگاه خبرنگاران حاضر به پاسخگویی به سوالات و ابهامات خبرنگاران درباره سرقت از منزلش نشد و گفت که در این باره اطلاعیه‌ای منتشر خواهد شد./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

نماینده خوی سرقت میلیاردی از منزلش را جلوی همه تکذیب کرد

سید تقی کبیری نماینده مردم خوی در مجلس که طی چند روز گذشته خبر سرقت از منزلش جنجالی ش...

سکوت آقای نماینده درباره سرقت از منزلش

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی که دو روز گذشته از خانه اش در شهرک غرب دزدی شده...

حاشیه های بدحجابی میهمانان یک مراسم به دفتر رئیس‌جمهور کشید

روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور درباره پوشش نامناسب برخی میهمانان  مراسم همایش «ارائه دست...

اطلاعیه دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی

دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی در اطلاعیه ای اعل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news