اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
08 مهر 1398 08 مهر 1398
15:14 15:14

قلعه‌نویی: با تمام توان بازی می‌کنیم / گمشده فوتبال ایران را در خرم آباد یافتم

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تمجید از استقبال مردم لرستان و ادب و آداب آن گفت:  گمشده امروز فوتبال کشورمان که اخلاق‌مداری و رفتار پهلوانی است. او تاکید کرد سپاهان تیم اول و دوم ندارد و شاگردان او با تمام توان بازی خواهند کرد.

امیر قلعه‌نویی

سرمربی تیم سپاهان اصفهان می‌گوید: گمشده امروز فوتبال کشورمان را در خرم‌آباد دیده است.

به گزارش سلام نو، امیر قلعه‌نویی  با اشاره به اینکه بیش از ۳۰ سال پیش برای حضور در یک بازی فوتبال به خرم‌آباد آمده بودم، افزود: به همراه استقلال و شاهین دو بار به خرم‌آباد آمده‌ام و هرگز مشکلی در این شهر به وجود نیامده و این بار نیز از لحظه‌ی ورود مهمان‌نوازی، معرفت و رفتارهایی دیدیم که جزو احترام و عزت نبوده است.

وی ادامه داد: در بین راه شور و شوق و رفتارهایی از مردم خرم‌آباد دیدیم که در کمتر جایی این رفتارها مشاهده می‌شود و حق‌ این مردم است که یک تیم خوب لیگی داشته باشند.

قلعه‌نویی اضافه کرد: نگاه مردم لرستان و خرم‌آباد به جامعه و ورزش خوب است و خیلی‌ها می‌گفتند پرسپولیسی یا استقلالی هستند و با احترام درخواست گرفتن عکس می‌کردند اما در جاهای دیگر متلک می‌گویند و با کنایه حرف می‌زنند.

سرمربی سپاهان به دیدار استقلال تهران و گهر دورود در جام حذفی اشاره کرد و افزود: آن دیدار سال ۹۱ برگزار شد که ما یک بر صفر به برتری رسیدیم و شرایط بسیار خوبی فراهم کرده بودند با اینکه بازی به علت بارش باران با یک روز تاخیر برگزار شد اما وقتی رفتار مردم را می‌دیدیم که چقدر عاشقانه زمین را مهیا می‌کردند، لذت می‌بردیم و در طول بازی نیز هواداران هیچ‌گونه بی‌احترامی نکرده و شعاری علیه تیم ما ندادند.

وی تاکید کرد: گمشده امروز فوتبال کشورمان که اخلاق‌مداری و رفتار پهلوانی است را در خرم‌آباد دیدیم، من حرف‌هایم را رک می‌زنم رفتارهایی دیدم که در این چند سال گم شده بود. مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، رئیس هیات فوتبال و چندین مسئول دیگر به استقبال ما آمدند، زمین مسابقه را برای تمرین در اختیار ما گذاشتند و کارهای دیگری نیز انجام دادند که نشان از اخلاق‌مداری دارد.

قلعه‌نویی اضافه کرد: نتیجه دست خداست و حالا شاید در زمان بازی تماشاچی‌ها رفتارهایی انجام دهند اما این نگاهی که من در خرم‌آباد دیدیم، گم‌شده فوتبال ماست.

سرمربی سپاهان در خصوص بازی گفت: پس از دیدار با پرسپولیس تمام تلاش‌مان را به این بازی معطوف کرده‌ایم و برای ما هر دیدار حکم فینال را دارد و به بچه‌ها گفته‌ام با همان انگیزه‌ای که مقابل پرسپولیس به میدان رفتند باید برابر خیبر هم بازی کنند.

وی با بیان اینکه چند روز پیش تاتنهام به وسیله یک تیم دسته چهار انگلیس حذف شد، اضافه کرد: سپاهان تیم اصلی و فرعی ندارد و همه بازیکنان ما اصلی هستند و با تمام توان بازی می‌کنیم.

اخبار مرتبط

icon news

تصاویری از تمرین کردن قلعه نویی برای حفظ آمادگی جسمانی+ فیلم

ویدیویی از تمرینات اختصاصی امیر قلعه نویی برای حفظ آمادگی جسمانی را ببینید.

نتیجه تست کرونای ستاره سپاهان مشخص شد

قبلا سرپرست تیم سپاهان از مثبت بودن دوباره تست کرونای امید نورافکن ستاره تیم سپاهان خ...

کی‌روش در راه ایران

کی روش استنلی، مهاجم برزیلی سپاهان اصفهان صبح فردا وارد ایران می‌شود و بعد از انجام ت...

بازیکن کرونایی سپاهان خودش را معرفی کرد + عکس

امید نورافکن بازیکنی است که در تیم سپاهان درگیر ویروس کرونا شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news