اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
09 مهر 1398 09 مهر 1398
09:45 09:45

شرط کمیته المپیک برای پرداخت بودجه فدراسیون‌ها

قرار است کمیته ملی المپیک بخشی از بودجه فدراسیون‌ها را به حسابشان واریز کند ولی برای این کار تنها فدراسیون‌هایی دریافتی خواهند داشت که حساب ارزی داشته باشند.

کمیته ملی المپیک

به گزارش سلام نو، کمیته ملی المپیک تا چند روز آینده ۲۰ درصد دیگر از بودجه فدراسیون ها را به حسابشان واریز می‌کند البته تنها فدراسیون‌هایی بودجه می‌گیرند که در بانک مرکزی حساب ارزی داشته باشند.

کمیته ملی المپیک تا چند روز آینده بخشی دیگر از بودجه فدراسیون ها را واریز می کند. کمیته ملی المپیک ۲۰درصد از بودجه مصوب سال جاری فدراسیون ها که حدود ۴ میلیارد تومان می‌شود را تا چند روز آینده به حساب فدراسیون ها واریز خواهد کرد.

البته نکته مهم در این میان این است که فدراسیون ها باید حساب ارزی در بانک مرکزی داشته باشند از این رو کمیته ملی المپیک می تواند بودجه فدراسیون‌هایی را پرداخت کند که این حساب را در بانک مرکزی دارند و فدراسیون هایی که هنوز اقدام به افتتاح حساب نکرده‌اند، امکان واریز بودجه برایشان وجودندارد. ۴۷ فدراسیون از کمیته ملی المپیک بودجه می‌گیرند.

کمیته ملی المپیک هم چنین ارز بازی های ساحلی را تامین کرده است و به زودی در اختیار سرپرست کاروان قرار می گیرد.

هیات اجرایی کمیته ملی المپیک هم شنبه هفته آینده برگزار می شود و در این نشست گزارش رییس فدراسیون ناشنوایان و رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی در مورد آخرین تصمیمات  و روند اعزام کاروان به بازی های ساحلی جهانی ارائه خواهد شد.

قرار بود در نشست بعدی هیات اجرایی تکلیف انتخاب دبیرکل کمیته ملی المپیک هم روشن شود و حالا باید دید در این جلسه تصم یگیری ها انجام می شود یا به زمان دیگری موکول خواهد شد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

هادی رضایی استعفا داد

هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از سمت خود استعفا کرد.

دادکان: عذرخواهی نمی‌کنم

محمد دادکان رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت: از شکایت کمیته ملی المپیک استقبال می‌کنم ...

دادکان به دنبال دیده شدن در فضای مجازی است!

کمیته ملی المپیک در واکنش به اظهارات اخیر محمد دادکان، عنوان کرد که او با اخبار جعلی ...

رونمایی از وصیت‌نامه جهان پهلوان تختی +عکس

کمیته ملی المپیک اعلام کرد برای اولین بار در مراسم موزه ورزش از وصیت نامه جهان پهلوان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news