اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
09 مهر 1398 09 مهر 1398
20:16 20:16

کنایه سنگین سرمربی امید استقلال به تیم بزرگسال باشگاه

سرمربی تیم امیدهای استقلال که تیمش با 30 امتیاز در رده دوم قرار دارد، با اشاره به حرف یکی از دستیاران استراماچونی درباره شرایط تیم امید استقلال کنایه سنگینی به تیم بزرگسالان انداخت و گفت: ما آماده نیستسم و سه تا سه تا می زنیم، شما آماده اید چرا اینگونه اید؟

طعنه مربی استقلال به دستیار استراماچونی

به گزارش سلام نو، روزنامه خبرورزشی نوشت: استقلال شرایط خوبی در رده سنی امیدها دارد. شاگردان رضا حسن‌زاده هم‌اکنون با ۳۰ امتیاز در رتبه دوم جدول هستند، اما سرمربی این تیم دیروز از مشکلات بچه‌هایش حرف زد و خواهان رسیدگی شد. او همچنین از استراماچونی و فرهاد مجیدی هم گلایه داشت که البته انتقاداتش از سرمربی تیم ملی امید بیشتر بود.

نه پول داریم، نه لباس
باید از بچه‌هایم تشکر کنم که واقعاً از جان مایه می‌گذارند. کادر فنی‌ام نیز همین‌طور. مربیان تیم تا امروز یک هزار تومانی هم نگرفته‌اند. وضع بچه‌ها را هم که واقعاً نمی‌دانم در موردشان چه بگویم. درد که یکی، دوتا نیست. ما الان نه پول داریم و نه لباس. فصل سرما شروع می‌شود، ولی هنوز لباس آستین‌بلند نداریم. مدت‌هاست که با یک دست پیراهن بازی می‌کنیم. آقای حاجیلو بنده‌خدا پی‌گیری می‌کند و زحمت می‌کشد، ولی این کارها تا الان برای ما خروجی نداشته است.

کفش مشترک
شاید باورتان نشود، ولی بعضی از بازیکنان تیم امید استقلال با یک جفت کفش مشترک بازی می‌کنند! وقتی یک نفر تعویض می‌شود، کنار زمین کفش خودش را درمی‌آورد و می‌دهد به بازیکنی که قرار است چند دقیقه دیگر به عنوان تعویض بعدی به زمین برود! خب اگر وضع عوض نشود، قطعاً بچه‌ها فرسوده شده و انگیزه خودشان را از دست می‌دهند.

بازی‌های امید استقلال را ببین آقای مجیدی!
فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید است و بسیار هم محترم، ولی آقای مجیدی آیا تا به حال بازی‌های امید استقلال را از نزدیک تماشا کرده‌ای؟ چرا نمی‌آیی؟ کجای دنیا بدون دیدن بازی‌ها بازیکن انتخاب می‌کنند؟ این گلایه‌ای است که از فرهاد دارم. از استراماچونی هم انتظاراتم خیلی بیشتر است. استقلال مشکل دفاع و حمله دارد. خب تیم امید کلی بازیکن خوب دارد. خط حمله ما آتشین است و مدافعان قلدری هم داریم، ولی سرمربی محترم تیم بزرگسالان اصلاً از آن‌ها استفاده نمی‌کند.

شما هنوز آماده نیستید
در تمام این مدت فقط یک بازی ما توسط یکی از دستیاران استراماچونی از نزدیک دیده شد. آن مسابقه را ۳ بر صفر بردیم، ولی در خاتمه کار ایشان گفت: شاگردانت هنوز به لحاظ روانی آماده نیستند! وقتی این حرف را شنیدم، خندیدم و به او گفتم ما که آماده نیستم ۳ تا می‌زنیم، اما تیم شما که آماده است هنوز برد نداشته!

اخبار مرتبط

icon news

بیانیه تند باشگاه پارس جنوبی جم درباره لغو بازی با استقلال / پرونده را به فیفا می‌کشانیم

باشگاه پارس جنوبی جم با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد دوباره مقابل استقلال بازی نخواهد ک...

اولین صحبت‌های وریا غفوری بعد از ابتلا به کرونا

وریا غفوری کاپیتان استقلال توضیحاتی درباره ابتلایش به ویروس کرونا داده است.

نام چهاردهمین کرونایی استقلال مشخص شد

آرش رضاوند هافبک استقلال تهران هم به ویروس کرونا مبتلا شده است.

یک استقلالی دیگر کرونایش را تکذیب کرد +عکس

محسن کریمی شایعه کرونا داشتنش را تکذیب کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news