اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
10 مهر 1398 10 مهر 1398
18:28 18:28

سپاهانی ها روی جلد نشریه اروپایی +عکس

فصل نشریه پرتغالی جوگو به سراغ مربی پرتغالی سپاهان آمده و ضمن ترتیب دادن مصاحبه ای با وی درباره فوتبال ایران و سپاهان، عکس سپاهانی ها را روی جلد برده است

به گزارش سلام نو، روی تاوارس فصل گذشته به همراه امیرقلعه نویی از ذوب آهن به سپاهان نقل مکان کرد و در لیگ نوزدهم دومین فصل حضورش در سپاهان را تجربه می کند.


تاوارس که توسط اولیویرای پرتغالی به تراکتور آورده شد و سپس با امیرقلعه نویی به حضورش در ایران ادامه داده، توانسته با تمریناتی که برای دروازه بان هایش ترتیب می دهد، در هر سه تیم تراکتور، ذوب آهن و سپاهان، شرایط خوبی در خط دروازه تیم هایش رقم بزند.


در فصل جدید فوتبال اروپا، دو بازیکن از فوتبال ایران یعنی مهرداد محمدی و مهدی طارمی به لیگ پرتغال اضافه شده اند و اتفاقا نمایش های بسیار خوبی در تیم های خود داشته اند.
درخشش ایرانی های لیگ پرتغال و همینطور پرتغالی فوتبال ایران یعنی مربی گلرهای سپاهان سبب شده تا نشریه پرتغالی جوگو به سراغ تاوارس برود و از او در مورد شرایطش در ایران بپرسد و همینطور اطلاعاتی در مورد بازیکنان ایرانی در اختیار آنها قرار بدهد.


تاوارس در این مصاحبه در رابطه با شرایط نیازمند و موفقیت های او در سپاهان صحبت کرده و بخشی از حرف هایش نیز به مهرداد محمدی اختصاص دارد که سال گذشته در سپاهان بازی می کرد و از این تیم به فوتبال اروپا رسید و امسال را در تیم ریوه آ بازی می کند./  ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

شهرخودرو و سپاهان امتیازات را به نفع استقلال تقسیم کردند

تیم های فوتبال سپاهان و شهرخودرو در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد در بازی بزرگ هفته امتیا...

قلعه‌نویی نگذاشت از استقلالی‌ها شکایت کنیم!

مدیر رسنه ای تیم فوتبال سپاهان گفت: آقای قلعه نویی گفتند دیگر درباره بازی سپاهان-استق...

استقلال در جام حذفی به سپاهان خورد!

قرعه‌کشی مرحله یک‌ چهارم نهایی رقابت‌ های جام حذفی عصر سه‌ شنبه برگزار شد و استقلال ت...

اعتراض توئیتر سپاهان به داور بازی با استقلال/ غلامی باید 4 کارت زرد میگرفت!

حساب توئیتر باشگاه سپاهان نوشت: پنالتی روی میرزایی دیده نشد، عارف غلامی باید ۴ بار کا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news