اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 آذر 1398
11 مهر 1398 11 مهر 1398
22:47 22:47

سردار اسدی: فتنه انگیزی در عراق کار عربستان است

معاون بازرسی قرارگاه خاتم درباره ناآرامی های این روزهای عراق گفت: سعودی ها می کوشند تا شکست های خود در منطقه را با فتنه انگیزی در عراق جبران کند

عربستان می خواهد شکست های خود را با فتنه انگیزی در عراق جبران کند

به گزارش سلام نو، سردار محمدجعفر اسدی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه امام خمینی(ره) نقش مهمی در شکل گیری جبهه مقاومت در منطقه داشته اند، اظهار داشت: فرهنگ مقاومت در برابر ظلم و استکبار با پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن هشت سال دفاع مقدس به تدریج از مرزهای ما عبور کرد و به دیگر ملل منطقه صادر شد.

وی ضمن اشاره به گسترش فرهنگ مقاومت در منطقه غرب آسیا ابراز داشت: هم اکنون شاهد شکل گرفتن جبهه مقاومت در منطقه هستیم که این امر باعث امید برای مظلومان و ترس و وحشت برای استکبار و همچنین مزدوران صهیونیستی است.

بیشتر بخوانید: پشت پرده تظاهرات اعتراضی در عراق چه کسانی قرار دارند؟

معاون بازرسی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا با بیان اینکه ما یقین داریم این انقلاب با توجه به گسترش آن در منطقه و جهان مقدمات ظهور امام زمان(عج) را مهیا می کند، افزود: ان شاالله با ظهور حضرت ولی عصر(عج) شاهد جهانی عاری از غارت، دزدی و جنایت توسط جنایتکاران و استکبار جهانی خواهیم بود.

وی با بیان ظهور بیداری اسلامی در منطقه و توطئه آمریکا و مرتجعین منطقه برای از بین بردن بیداری اسلامی ابراز داشت: آنچه هم اکنون در عراق اتفاق افتاده است ناشی از فتنه انگیزی بعضی از کشورهای منطقه بخصوص عربستان سعودی برای سرپوش نهادن به شکست های اخیر خود بوده است که امیدواریم حماسه عظیم اربعین و حضور پرشور و گسترده محبان اهل بیت تمام این فتنه انگیزی ها را از بین ببرد.

سردار اسدی با اشاره به مقاومت مردم یمن در مقابل متجاوزین سعودی اظهار داشت: همانطور که مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس با دست خالی در مقابل تمام جبهه کفر ایستادگی کردند و در نهایت پیروز شدند، باور داریم که ملت یمن هم در مقابل دشمن تا دندان مسلح سعودی سرنوشتی جز پیروزی نخواهند داشت./ مهر

اخبار مرتبط

icon news

روحانی خواهان تجدید روابط با عربستان شد

رئیس جمهور در دیدار با وزیر خارجه عمان ضمن تاکید بر تقویت بیش از پیش مناسبات تجاری و ...

اتمام حجت روحانی با کشورهای خلیج فارس

رییس‌جمهور در راستای تلاش برای صلح منطقه‌ای، هفته گذشته در نامه‌ای  به برخی کشورهای ع...

رسانه عراقی: آمریکا میخواهد با تظاهرات بین عراق و ایران را به هم بزند

رسانه نزدیک به دولت سابق عراق، در گزارشی عنوان کرد که آمریکا در حال حاضر از پرونده اع...

آزادی ۱۹ صیاد بوشهری از زندان‌های عربستان

کیمیا زارع، کارشناس کنسولی نمایندگی وزارت امور خارجه در بوشهر اعلام کرد با پیگیری مسئ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news