اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
06 مهر 1398 06 مهر 1398
19:21 19:21

شاخه و شانه کشید دنیزلی برای مدعیان قهرمانی

مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریزی با تاکید بر اینکه این تیم در جام حذفی هم جدی بازی خواهد کرد تاکید کرد که در لیگ و جام حذفی هر چه جدیت داریم در بازی جام حذفی هم ارائه خواهیم کرد. این مربی با سابقه به خبرنگاران گفت: در کورس قهرمانی لیگ و جام حذفی برای رسیدن به قهرمانی جدل می کنیم.

سرمربی تیم تراکتور با بیان اینکه در بازیهای لیگ هر چه جدیت داریم در بازی جام حذفی هم ارائه خواهیم کرد، گفت: در کورس قهرمانی لیگ و جام حذفی برای رسیدن به قهرمانی جدل می کنیم.

به گزارش سلام نو، مصطفی دنیزلی شامگاه شنبه 6 مهرماه در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه برای نخستین بار به همدان سفر می کنم البته در گذشته چند سالی مربی تیم پاس تهران بوده ام، اظهار کرد: این روزها با بازیهای لیگ برتر و جام حذفی همراه خواهیم بود هر چند بازیهای جام حذفی جدای از لیگ است به طوریکه سوپرایزهایی در جام حذفی انجام می گیرد که در لیگ رخ نمی دهد، در همه جای دنیا بدین شکل است.

وی با بیان اینکه ما در این بازی به دنبال برد و صعود هستیم، عنوان کرد: فردا سعی می کنیم برای طرفداران شهر همدان فوتبال قابل توجه و خوبی عرضه کنیم و با برد در این بازی به راهمان در جام حذفی ادامه دهیم.

دنیزلی با بیان اینکه در رابط با تیم مقابل(پاس همدان) اطلاعات جانبی نداریم اما تیم جوان و پرتحرکی است، تصریح کرد: به هر حال در بازیهای لیگ هر چه جدیت داریم در این بازی هم ارائه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بازی های جام حذفی در مرحله یک شانزدهم قرار دارد و از الان نمی توان درباره قهرمانی جام حذفی صحبت کرد، افزود: به هر حال در کورس قهرمانی لیگ و جام حذفی برای رسیدن به قهرمانی جدل می کنیم.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه در بازی فردا از بازیکنانی که در بازیهای لیگ از آنها استفاده نکرده ایم، استفاده خواهیم کرد، گفت: همراهی مسعود شجاعی با وجود محرومیت به این علت است که با تیم یکدست و همگام حرکت کند.

وی درباره پیشرفت فوتبال ایران نسبت به سالهای گذشته بیان کرد: نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا فوتبال نسبت به سالهای قبل متفاوت تر شده و این تفاوت ها در کشورهای رو به پیشرفت بیشتر دیده می شود، ایران هم از جمله کشورهایی است که در فوتبال از خودش جهش نشان داده و رو به جلو پیشرفت می کند.

به گفته سرمربی تیم تراکتور، تیم ملی ایران هم در بازیهای آسیایی و هم در جام جهانی خوب ظاهر شده و نتایج مطلوبی کسب کرده است همچنین اگر به شکل جامع به لیگ نگاه کنیم تفاوت خاصی بین تیمهای لیگ اول وجود ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتقال پاس به همدان را مثبت ارزیابی می کنید؟ پاسخ داد: همدان را جدای از فوتبال به لحاظ قدمت تاریخ و انسانی اش می دانم که در جای خاصی در ایران قرار دارد و تیم پاس اگر آنطور که از پاس جدا شدم، با همان شکل به همدان می آمد از لحاظ فوتبال هم زبانزد می شد.

دنیزلی در پایان یادآور شد: هدف ما از تمرین در همدان فقط عرق‌گیری بود. اگرچه جایی که قرار بود تمرین کنیم از ما دور بود و به این خاطر در یک محوطه کوچک تمرین عرق‌گیری خود را انجام دادیم.

گفتنی است؛ در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فردا -یکشنبه 7 مهرماه- از ساعت 15:15 تیم پاس همدان و تراکتور تبریز در ورزشگاه شهید حاج بابایی شهر مریانج در مقابل هم صف آرایی می کنند.

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن تراکتور به کرونا مبتلا شد

یکی از بازیکنان تراکتور در آستانه بازی با صنعت نفت آبادان گرونا گرفت.

شکایت تراکتور از لیگ ایران به فیفا!

باشگاه تراکتور قصد دارد مدارک و مستنداتی دال بر خطرناک بودن برگزاری مسابقات در شرایط ...

تراکتور برای برگزار نشدن لیگ بیانیه جدید داد

باشگاه تراکتورسازی با انتشار بیانیه‌ای از مسئولان درخواست کرد با تعطیلی لیگ برتر فوتب...

7 نفر از اعضای تیم تراکتور کرونایی شدند

یک نفر دیگر به مبتلایان کرونا در تیم تراکتور اضافه شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news