اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
12 مهر 1398 12 مهر 1398
18:57 18:57

مجتبی جباری: اقتصاد فوتبال ما مریض است

مربی گل‌گهر سیرجان درباره محرومیت تماشاگران استقلال در بازی امروز گفت: این نشان می دهد که اقتصاد فوتبال ما مریض است چون همه دنیا به یک مسیر می روند و ما به مسیری دیگر

مجتبی جباری

به گزارش سلام نو، مجتبی جباری بعد از شکست تیمش مقابل استقلال درباره بازگشت تیمش به بالای جدول رده‌بندی گفت: این مسائل به سرمربی ارتباط دارد.  او نقش اصلی را دارد. ما هم تلاش می‌کنیم تیم بهتر شود. مشکلات ما هم کم نیست.

وی درباره زمان نشستن روی نیمکت گل‌گهر خاطرنشان کرد: در اواخر این ماه کلاس مربیگری سطح B برگزار می‌شود. فکر می‌کنم این مشکل آن موقع حل شود.

مربی گل‌گهر سیرجان درباره اعتراض میلاد فراهانی، دروازه‌بان تیمش به اشتباه داور در گل دوم استقلال گفت: ما هم از بالا مشاهده کردیم اما فکر می‌کنم سطح داوری هم مانند سطح لیگ فوتبال کشورمان است.

جباری درباره شانس تیمش برای ماندن در لیگ برتر گفت: گل‌گهر به لحاظ ساختاری و باشگاهی تیم خوبی است. تمام هدف ما این است که در لیگ برتر بمانیم. حیف است که با چنین سطحی در لیگ دسته یک کار کنیم. شرایط‌مان سخت است.

وی درباره نبود هواداران در ورزشگاه  یادآور شد: این موضوع نشان می‌دهد اقتصاد فوتبال ما مریض است. نمی‌توان هیچ تیمی‌ را در دنیا به لحاظ تماشاگر محروم کرد چون به لحاظ اقتصادی محروم کرد. بازی‌های لیگ جذاب نیست و اگر تماشاگر هم نباشد، بدتر می‌شود. همه دنیا به یک سمت می‌رود و ما به سمت دیگری می‌رویم./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

زرینچه: هیچوقت به استقلال برنمی گردم

سرپرست مستعفی تیم فوتبال استقلال گفت: من برای همیشه از استقلال رفتم و چون به دنبال من...

محمد نوازی:فتح الله زاده مدیرعامل استقلال شود، من هم سرمربی!

بازیکن سابق تیم استقلال تهران در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند بهترین گزینه برای جان...

سرمربی شاهین: داور 2 پنالتی برای ما نگرفت

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر با انتقاد از عملکرد داور مسابقه گفت: در دو مسابقه پایان...

فتح‌الله‌زاده رسما به استقلال برگشت/ فتحی از هیئت مدیره هم رفت

مدیرعامل سابق استقلال رسماً یکی از اعضای هیات مدیره این باشگاه شد تا جای خالی امیرحسی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news