اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 05 بهمن 1398
06 مهر 1398 06 مهر 1398
21:24 21:24

تمجید عجیب از داوری در جام حذفی!

مس کرمان و بادران تهران درچهارچوب رقابت های جام حذفی به مصاف هم رفتند تا مسی‌ها در نهایت در ضربات پنالتی حریلف خود را از میدان خارج کنند. فرهاد کاظمی پس از یپروزی مقابل بادران از شاگردانش و البته سطح داوری بازی تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال بادران ضمن تمجید از داروی اعلام داشت آنها مستحق برد بودند.

به گزارش سلام نو، دیدار دو تیم مس کرمان و بادران تهران درچهارچوب رقابت های جام حذفی با برتری تیم مس در ضربات پنالتی به پایان به پایان رسید تا کرمانی ها در ورزشگاه خانگی به پیروی با ارزش دست یابند .

فرهاد کاظمی پس از پایان بازی مقابل بادران تهران در جام حذفی کشور در جمع خبرنگاران اظهار حاضر شد و درخصوص این شکست اظهار داشت : «من این برد را به تیم مس کرمان و تماشاگرانشان تبریک می‌گویم  و در مراحل بعدی امیدوارم موفق باشند.»

سرمربی تیم فوتبال بادران تهران در ادامه  بیان کرد: «پنج تا شش موقعیت گل صد در صد داشتیم و در واقع مستحق این برد بودیم اما این پیروزی حاصل نشد  ولی با درخشش دروازه بان  و خط دفاع، مس کرمان موفق شد برنده از این دیدار بیرون بیاید. به هرحال زیبایی فوتبال هم درهمین است.»

وی عنوان کرد: «به جامعه داوری و خصوصا آقای ممبینی تبریک ویژه می‌گویم. من امروز یک تیم داوری  بسیار خوب وشجاع و با شهامت را دیدم و امیدواریم  ایشان را در سالهای آینده در عرصه‌های بین‌المللی ببینم.»

کاظمی همچنین افزود:« اینکه تیم ما 10 نفره شد اما باز هم  اعتقاد دارم کلاس داوری بالا بود و همانطورکه گفتم زیبایی فوتبال جام حذفی در این است .من معتقدم ضربات  پنالتی همیشه شانسی است و مستحق برد بودیم اما نوش جانشان انشاءالله موفق باشند.»

اخبار مرتبط

icon news

حذف ناباورانه ذوب آهن در جام حذفی

مس کرمان در چارچوب رقابت های جام حذفی ایران با نتیجه شگفت انگیز 4 بر 2 شاگردان منصوری...

حذف ش‌هرخودرو در روز اخلالگری جوراب ها!

سرمربی ش‌هرخودرو که تیمش‌ دومین غول حذف ش‌ده در جام حذفی است، گفت: انتظار نداش‌تم مقا...

سیستم خاص استقلال در مقابل فجر

سرمربی استقلال تهران تیمش را در دو بازی آخر با سیستمی خاص و بدون مهاجم نوک آرایش کرد ...

برنامه مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌حذفی اعلام شد +جزئیات

تمامی  تیم‌ هایی که به دور یک هشتم نهایی جام حذفی راه یافتند، رقبای خود را شناختند تا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news