اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
12 مهر 1398 12 مهر 1398
21:37 21:37

بارسا شایعه توافق با سرمربی آرژانتینی را تکذیب کرد

 ارنستو والورده با همه نتایج بدی که گرفته هنوز سرمربی بارسا است و شایعه توافق آبی اناری پوشان با یک سرمربی آرژانتینی رد شده است. با این حال ادامه این روند نمی تواند جایگاه  ارنستو والورده سرمربی اسپانیایی این باشگاه را حفظ کند.


به گزارش "ورزش سه"، نتایج پرفراز و نشیب بارسلونا در ماه های اخیر و ناکامی های عجیب این تیم در دو فصل گذشته لیگ قهرمانان، باعث شده اخباری در مورد احتمال برکناری ارنستو والورده، سرمربی اسپانیایی بارسلونا مطرح شود و در این بین گزینه های زیادی برای جانشینی وی مطرح شده است.

امروز در آرژانتین اخباری در مورد احتمال حضور مارسلو گایاردو، سرمربی موفق ریورپلاته به عنوان جانشین والورده روی نیمکت بارسلونا شنیده شد. این سرمربی موفق که طی پنج سال موفق به کسب ده عنوان روی نیمکت ریورپلاته شده، به نظر نامزد اصلی هدایت باسلونا محسوب می شود.

اما نشریه کاتالونیایی اسپورت مدعی شد بارسلونا قویا شایعات حضور مارسلو گایاردو روی نیمکت این تیم را تکذیب کرده و مدعی شد قصد دارد با ارنستو والورده به کار خود ادامه دهد.

بارسلونا که این فصل نتایج چندان خوبی در لالیگا نگرفته، حالا و با بازگشت لیونل مسی امیدوار به جبران فاصله با صدر جدول و رسیدن به رتبه های بالایی است. در ماه های اخیر نام هایی چون رونالد کومان و لوران بلان نیز برای هدایت بارسلونا مطرح شده، اما مدیران این تیم فعلا قصد ادامه همکاری با ارنستو والورده را دارند.

اخبار مرتبط

icon news

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

مسی بهترین بازیکن جهان است!

هوملس مدافع بوروسیا دورتموند به ستایش لیونل مسی پرداخت و گفت او بهترین بازیکن دنیا اس...

دمبله با گریه زمین را ترک کرد+ عکس

مصدومیت بار دیگر بلای جان عثمان دمبله شد و این بازیکن نتوانست به بازی برابر دورتموند ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news