اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
12 مهر 1398 12 مهر 1398
21:37 21:37

بارسا شایعه توافق با سرمربی آرژانتینی را تکذیب کرد

 ارنستو والورده با همه نتایج بدی که گرفته هنوز سرمربی بارسا است و شایعه توافق آبی اناری پوشان با یک سرمربی آرژانتینی رد شده است. با این حال ادامه این روند نمی تواند جایگاه  ارنستو والورده سرمربی اسپانیایی این باشگاه را حفظ کند.


به گزارش "ورزش سه"، نتایج پرفراز و نشیب بارسلونا در ماه های اخیر و ناکامی های عجیب این تیم در دو فصل گذشته لیگ قهرمانان، باعث شده اخباری در مورد احتمال برکناری ارنستو والورده، سرمربی اسپانیایی بارسلونا مطرح شود و در این بین گزینه های زیادی برای جانشینی وی مطرح شده است.

امروز در آرژانتین اخباری در مورد احتمال حضور مارسلو گایاردو، سرمربی موفق ریورپلاته به عنوان جانشین والورده روی نیمکت بارسلونا شنیده شد. این سرمربی موفق که طی پنج سال موفق به کسب ده عنوان روی نیمکت ریورپلاته شده، به نظر نامزد اصلی هدایت باسلونا محسوب می شود.

اما نشریه کاتالونیایی اسپورت مدعی شد بارسلونا قویا شایعات حضور مارسلو گایاردو روی نیمکت این تیم را تکذیب کرده و مدعی شد قصد دارد با ارنستو والورده به کار خود ادامه دهد.

بارسلونا که این فصل نتایج چندان خوبی در لالیگا نگرفته، حالا و با بازگشت لیونل مسی امیدوار به جبران فاصله با صدر جدول و رسیدن به رتبه های بالایی است. در ماه های اخیر نام هایی چون رونالد کومان و لوران بلان نیز برای هدایت بارسلونا مطرح شده، اما مدیران این تیم فعلا قصد ادامه همکاری با ارنستو والورده را دارند.

اخبار مرتبط

icon news

خط و نشان بارسلونا برای مدعیان قهرمانی در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا با برتری قاطع چهار بر یک مقابل ویارئال برای سایر مدعیان خ...

ادامه صدرنشینی رئال مادرید با برد مقابل ختافه در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید با برد خفیف مقابله ختافه صدرنشینی اش در لالیگا اسپانیا را تثبی...

ژاوی به بارسلونا می‌آید

مطابق اعلام رسانه‌های معتبر فوتبال ژاوی با هدایت بارسلونا برای فصل موافقت کرده است.

توقف بدموقع بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در لالیگا اسپانیا/تصاویر

با تساوی بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید، راه قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اسپانیا همو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news