اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 17 تیر 1399
13 مهر 1398 13 مهر 1398
12:10 12:10

ویراژ بازیکنان مست دربی در خیابان‌ها

 باشگاه دربی کانتی اعلام کرد لارنس و بنت بازیکنان این باشگاه به دلیل رانندگی در مستی با حداکثر جریمه طبق قراردادشان محکوم شده و 6 هفته از دستمزدشان پرداخت نخواهد شد.

به گزارش سلام نو، باشگاه دربی کانتی که در رقابت‌های چمپیونشیپ این کشور حضور دارد اعلام کرد دو بازیکن خود لارنس و بنت که از سوی پلیس به دلیل رانندگی در حال مستی تحت تعقیب قرار گرفته بودند را با حداکثر جریمه مالی ممکن طبق قراردادشان مواجه کرده و شش هفته از دستمزد آنها را پرداخت نخواهد کرد.

این دو بازیکن دربی کانتی در روز 24 سپتامبر بعد از شرکت در مراسم شامی که باشگاه برای بازیکنانش ترتیب داده بود در حالت مستی رانندگی کرده و توسط پلیس دستگیر شده و به این اتهام تحت تعقیب قانونی قرار گرفتند. این دو بازیکن روز 15 اکتبر در دادگاه حاضر خواهند شد.

باشگاه دربی کانتی بعد از انتشار خبر دادگاه دو بازیکن خود دیروز در بیانیه‌ای اعلام کرد که کمیته انضباطی باشگاه بررسی پرونده آنها را به پایان رسانده و لارنس و بنت را با شش هفته عدم پرداخت دستمزدشان جریمه کرده است. باشگاه دربی خاطرنشان کرده که بر اساس قرارداد این باشگاه با دو بازیکن مورد نظر، این حداکثر جریمه مالی‌ای بوده که باشگاه می‌توانسته در نظر بگیرد./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

گل عجیب و غریب بازیکن ایرانی در فوتبال انگلیس +عکس

مدافع ایرانی الاصل هال سیتی یعنی رایان تفضلی با یک ارسال ناامید کننده پشت مدافعان برن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news