اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
13 مهر 1398 13 مهر 1398
19:11 19:11

دورتموند با فرایبوگ مساوی کرد

تیم فوتبال بروسیا دورتموند در مضاف با فرایبورگ در چارچوب رقابت های بوندس لیگا به تساوی دو بر دو رسید

به گزارش سلام نو، بروسیا دورتموند که در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده و با یازده امتیاز در رده هشتم جدول قرار داشت، امروز به زمین فرایبورگ تیم سوم بوندسلیگا آمده بود. زردپوشان سرمست از روحیه خوب به دلیل برتری بر اسلاویا پراگ در لیگ قهرمانان امیدوار به ثبت یک پیروزی ارزشمند در لیگ بودند.

دقیقه 20 بازی دورتموند به گل اول بازی دست یافت. روی یک ارسال کرنر از سمت راست، این اکسل ویتسل بود که از کنج محوطه جریمه سرضرب توپ را در درون دروازه فرایبورگ جای داد. او پس از دریافت توپ درنگ نکرد و بلافاصله با شوتی استثنایی توانست تیمش را پیش بیندازد.

نیمه اول با همین یک گل به سود دورتموند خاتمه یافت ولی در نیمه دوم میزبان دقیقه 55 توانست کار را به تساوی بکشاند. والدشمیت از بیرون محوطه جریمه با شوت پای چپ عالی خود پاسخ گل ویتسل را به بهترین شکل داد.

دورتموند 12 دقیقه بعد توانست یک گل دیگر به ثمر برساند. زننده این گل اشرف حکیمی بود تا پس از دبل برابر اسلاویا یک بار دیگر برای تیمش گلزنی کند.

بازی به دقیقه 90 رسیده بود که فرایبورگ به گل رسید. زننده این گل بورکی گلر دورتموند بود که نتوانست شوت بازیکن فرایبورگ را مهار کند و پس از برخورد به پای او راهی دروازه شد چون توپ در چارچوب نبود. در نهایت این بازی با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

منبع: ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

دورتموند دوسلدورف را در هم کوبید و سوم شد

تیم فوتبال بروسیا دورتموند توانست به برد پرگل مقابل تیم رده پانزدهمی دوسلدورف برسد و ...

برگشت مونشن گلادباخ به صدر بوندسلیگا

بوروسیا مونشن گلادباخ با پیروزی‌ ای که امشب برابر حریف خود به دست آورد، جایگزین لایپز...

زنبورهای آلمانی از شکست فرار کردند

پادربورن در یک بازی نفس گیر توانست در یک نیمه به دورتموند سه گل بزند اما زردپوشان در ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news