اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 23 مهر 1398
14 مهر 1398 14 مهر 1398
12:40 12:40

ذوالنور درباره طرح ترور سردار سلیمانی چه گفت؟

 مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس گفت: تروریست‌ها چند بار با سرویس‌های عبری و عربی برای ترور حاج قاسم سلیمانی ارتباط برقرار کرده و آموزش‌دیده بودند و می‌خواستند  ۴۰۰ کیلو بمب را در حسینیه‌ای که حاج قاسم به آن میرفت جاسازی کنند.

روایتی جدید از طرح ترور سردار سلیمانی/ زیر حسینیه را گودبرداری کرده بودند

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور در مراسم بزرگداشت حاجیه‌خانم زهرا صفایی مادر شهیدان مقدمی که در مسجد امام حسین(ع) برگزار شد، با اشاره به اهمیت و جایگاه شهدا اظهار کرد: هر شهید می‌تواند ۷۰ نفر را شفاعت کند.

وی با تقدیر از خانواده شهدا افزود: خوشا به حال خانواده‌های شهدا که چنین فرزندانی را برای فداکاری در راه اسلام و انقلاب تربیت کردند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مادر شهیدان مقدمی هیچ‌گاه برای فرزندان شهیدش در جمع و به صورت علنی گریه نکرد تا دشمن‌شاد نشود، همان‌گونه که امام راحل در شهادت فرزند سید مصطفی گریه نکرد اما تا مرحوم کوثری روضه حضرت علی‌اکبر(ع)را آورد به‌شدت گریه کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از خناسان به دنبال این بودند که مذاکره با آمریکا اتفاق بیفتد ولی خداروشکر این اقدام عملی نشد و ما با آمریکا مذاکره‌ای نداریم.

ذوالنور با اشاره به موضوع ترور حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: تروریست‌ها چند بار با سرویس‌های عبری و عربی ارتباط برقرار کرده و آموزش‌دیده بودند. ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلو بمب آماده کرده و از یک منزل در برابر حسینیه‌ای که حاج قاسم سلیمانی در آن حضور پیدا می‌کرد گودبرداری کرده بودند.

وی تصریح کرد: تروریست‌ها تلاش می‌کردند که به زیر حسینیه بروند و خاک‌ها را به صورت نامحسوس در مکان دیگری تخلیه کردند تا همه چیز به صورت عادی باشد ولی در اشراف اطلاعاتی بودند و شکست خوردند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط اخیر کشور عراق افزود: ان‌شاءلله به لطف الهی امسال هم شاهد این هستیم مردم پرشورتر از سال های قبل در مراسم اربعین حسینی حضور پیدا می‌کنند.

نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به گرانی و مشکلات جامعه خاطرنشان کرد:وضعیت اقتصادی به لطف الهی بهتر خواهد شد و در این زمینه همه باید اهتمام داشته باشند.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

سران فتنه از همه نوع امکانات برخوردارند / آمریکا خطایی کند نیم ساعته اسرائیل را نابود می‌کنیم

حجت الاسلام ذالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور در یک برنامه به...

طرح تأمین امنیت هرمز نشانه اقتدار ایران است

مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مراسمیبه منا...

ناگفته‌های ذوالنور درباره پسران رهبر انقلاب

مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس که به مناسبت هفته دفاع مقدس ...

نزدیکان جبهه پایداری: صدرالساداتی ها گم نشدند، عامدانه مخفی شدند!

چندین نماینده نزدیک به جبهه پایداری در گفتگو با خبرگزاری های فارس و تسنیم اظهار کردند...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news