اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
14 مهر 1398 14 مهر 1398
16:58 16:58

گری هوپر استقلالی شد!

استقلال تهران با یک مهاجم سی و سک ساله انگلیسی به توافق نهایی رسید که قبلا برای تیک سلتیک گلاسکو بازی می کرده است و آمار گلزنی بسیار خوبی دارد

به گزارش سلام نو، گری هوپر مهاجم 31 ساله انگلیسی بازیکنی است که برای پیوستن به استقلال با این باشگاه به توافق نهایی رسیده است. بازیکنی که در این سال‌ها در تیم‌های مهمی بازی کرده و اتفاقا آمار گلزنی خوبی هم به ثبت رسانده است.

هوپر از سال 2010 تا 2013 در سلتیک بازی می‌کرد و در این مدت در 95 بازی توانست 63 گل برای بهترین تیم لیگ اسکاتلند بزند، او از سال 2013 تا 2016 با باشگاه نوریچ قرارداد امضا کرد و توانست در این مدت در 64 بازی 18 گل برای این تیم انگلیسی بزند، او سال اول را در لیگ برتر بازی کرد اما شفیلد در آن سال در رتبه هجدهم قرار گرفت و سال دوم حضور این بازیکن در چمپیون شیپ یا دسته اول فوتبال انگلیس بود.

هوپر در سال 2015 به عنوان بازیکن قرضی به شفیلد ونزدی رفت و در طول این سال در 12 بازی 6 گل برای این تیم زد. این مهاجم انگلیسی در سال 2016 قرارداد خود را با شفلید قطعی کرد و تا سال 2019 که در این لیگ حضور داشت در 70 بازی 24 گل برای تیمش به ثمر رساند.

حالا هوپر قرار است به عنوان بازیکن قرضی به ایران بیاید و قرار است در صورت تایید تست‌های پزشکی قرارداد خود را با استقلال نهایی کند تا در کنار شیخ دیاباته بتواند خط حمله استقلال را تکمیل کند.

استقلال پیش از این میلیچ را هم از کرواسی جذب کرده بود و به نظر می‌رسد استراماچونی علاقه دارد بازیکنان مورد نظر خود را در از فوتبال سطح اول دنیا جذب کند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

حاشیه قهر استراماچونی به نشست خبری رسید!

ماجرای قهر استراماچونی سرمربی استقلال به نشست خبری بازی با پیکان هم کشیده شد و وی حاض...

بحران در باشگاه استقلال با شکایت جدید!

 شکایت شرکتی که قراردادش با باشگاه استقلال بابت بلیت فروشی به صورت یک طرفه فسخ شده با...

مدیرعامل استقلال تکلیف دیاباته را مشخص کرد!

فتحی مدیرعامل استقلال اعلام کرد شیخ دیاباته فصل آینده هم در استقلال توپ می‌زند.

کالچومرکاتو از احتمال فسخ استراماچونی با استقلال خبر داد!

بعد از آنکه سرمربی آبی ها در تمرین امروز با لباس شخصی حضور یافت، یک رسانه ایتالیایی د...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news