اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
15 مهر 1398 15 مهر 1398
10:05 10:05

روزهای سخت سرمربی اسپانیایی السد

ژاوی، سرمربی اسپانیایی السد روزهای بسیار سختی را در این تیم سپری می‌کند و تیمش شرایط خوبی ندارد.

السد قطر

به گزارش سلام نو، سرمربی اسپانیایی السد بدترین هفته دوران مربیگری خود را تجربه کرد و تیم او در شرایط خوبی به سر نمی برد.

ژاوی بعد از خداحافظی از فوتبال طبق توافقاتی که قبلا با مدیران السد داشت به عنوان جایگزین فریرا انتخاب شد تا رسما هدایت السد را برعهده گیرد. این چهره محبوب اسپانیایی شروع بسیار خوبی با السد به عنوان سرمربی داشت. او توانست این تیم را قهرمان سوپر جام قطر کند.

تیم السد با هدایت ژاوی چهار پیروزی پیاپی در لیگ ستارگان قطر به دست آورد و در لیگ قهرمانان آسیا هم به نیمه نهایی راه پیدا کرد. تا هفته قبل همه چیز به کام ژاوی شیرین بود اما به یک‌باره در یک هفته بدترین اتفاقات برای او رخ داد.

روزنامه الموندو یک هفته اخیر را بدترین هفته برای ژاوی در دوران مربیگری‌اش دانست. السد در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با وجود آن که با یک گل از الهلال پیش افتاد اما در ادامه 4 گل دریافت کرد تا بازی را با نتیجه چهار بر یک واگذار کند و باتوجه به در اختیار نداشتن دو بازیکن کلیدی خود در دیدار برگشت شانس بسیار کمی برای صعود به دور بعد داشته باشد. السد در لیگ ستارگان قطر هم بلافاصله بعد از شکست برابر الهلال به میدان رفت و تن به شکست داد.

این تیم می توانست با پیروزی برابر الریان به صدر جدول رده بندی بازگردد اما در این دیدار هم با نتیجه عجیب 4 بر 2 تن به شکست داد تا شرایط برای ژاوی سخت شود.

السد با هدایت ژاوی امید زیادی به کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ ستارگان قطر در فصل جاری داشت اما با این دو شکست و شرایط بدی روحی که تیم ژاوی دارد شرایط برای آنها سخت شده است.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

ژاوی به بارسلونا می‌آید

مطابق اعلام رسانه‌های معتبر فوتبال ژاوی با هدایت بارسلونا برای فصل موافقت کرده است.

فابیان از السد جدا شد

مارکو فابیان، هافبک مکزیکی السد قطر که یک فصل در این تیم بازی کرد، از این تیم جدا و ب...

گابی با السد خداحافظی کرد

گابی کاپیتان اسپانیایی السد اعلامکرد از این تیم خداحافظی کرده و دیگر در این تیم قطری ...

انصاری‌فرد: می‌توانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم

کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی تیم فوتبال السیلیه قطر اعلام کرد تیمش می‌تواند سهمیه لی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news