اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
15 مهر 1398 15 مهر 1398
10:05 10:05

روزهای سخت سرمربی اسپانیایی السد

ژاوی، سرمربی اسپانیایی السد روزهای بسیار سختی را در این تیم سپری می‌کند و تیمش شرایط خوبی ندارد.

السد قطر

به گزارش سلام نو، سرمربی اسپانیایی السد بدترین هفته دوران مربیگری خود را تجربه کرد و تیم او در شرایط خوبی به سر نمی برد.

ژاوی بعد از خداحافظی از فوتبال طبق توافقاتی که قبلا با مدیران السد داشت به عنوان جایگزین فریرا انتخاب شد تا رسما هدایت السد را برعهده گیرد. این چهره محبوب اسپانیایی شروع بسیار خوبی با السد به عنوان سرمربی داشت. او توانست این تیم را قهرمان سوپر جام قطر کند.

تیم السد با هدایت ژاوی چهار پیروزی پیاپی در لیگ ستارگان قطر به دست آورد و در لیگ قهرمانان آسیا هم به نیمه نهایی راه پیدا کرد. تا هفته قبل همه چیز به کام ژاوی شیرین بود اما به یک‌باره در یک هفته بدترین اتفاقات برای او رخ داد.

روزنامه الموندو یک هفته اخیر را بدترین هفته برای ژاوی در دوران مربیگری‌اش دانست. السد در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با وجود آن که با یک گل از الهلال پیش افتاد اما در ادامه 4 گل دریافت کرد تا بازی را با نتیجه چهار بر یک واگذار کند و باتوجه به در اختیار نداشتن دو بازیکن کلیدی خود در دیدار برگشت شانس بسیار کمی برای صعود به دور بعد داشته باشد. السد در لیگ ستارگان قطر هم بلافاصله بعد از شکست برابر الهلال به میدان رفت و تن به شکست داد.

این تیم می توانست با پیروزی برابر الریان به صدر جدول رده بندی بازگردد اما در این دیدار هم با نتیجه عجیب 4 بر 2 تن به شکست داد تا شرایط برای ژاوی سخت شود.

السد با هدایت ژاوی امید زیادی به کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ ستارگان قطر در فصل جاری داشت اما با این دو شکست و شرایط بدی روحی که تیم ژاوی دارد شرایط برای آنها سخت شده است.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

تیپ ساده بیرانوند و ژاوی در مراسم رسمی + عکس

علیرضا بیرانوند که نامزدهای عنوان مرد سال فوتبال آسیا بود با ژاوی اسطوره فوتبال اسپان...

الهلال با زهم به فینال آسیا رفت/ شاگردان ژاوی کم آوردند

السد با وجود پیروزی پرگلی که برابر الهلال عربستان به دست  آورد از صعود به فینال لیگ ق...

شروع طوفانی العربی در لیگ ستارگان

عقاب های سرخ دوحه فصل بسیار خوبی را با ستاره‌های خارجی خود سپری می‌کنند.

اخراجی که نتیجه بازی را عوض کرد

در بازی السد برابر الهلال، با اخراج عبدالکریم حسن مدافع چپ تیم السد، نتیجه بازی عوض ش...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news