اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 اسفند 1398
15 مهر 1398 15 مهر 1398
11:49 11:49

این خودرو بوق دلخواه تولید می کند!

شرکت تسلا که در بروزرسانی نرم افزارهای عجیب شهرت دارد، امکان انتخاب صداهای مختلف داخل خودرو از جمله بوق را فراهم کرده است.

تسلا

شرکت "تسلا" امکان نرم افزاری انتخاب و تنظیم صداهای مختلف درون خودرو مانند بوق را برای رانندگان تسلا فراهم کرده است.

به گزارش سلام نو و به نقل از انگجت، تسلا به به‌روزرسانی‌های نرم افزاری مستمر و عجیب شهره است و همواره به فکر فراهم کردن آسایش برای صاحبان خودروهای تسلا و خانواده آنهاست.

این شرکت به تازگی سرویس پخش فیلم و سریال اینترنتی را به نمایشگرهای خودروی خود آورده است. اکنون "ایلان ماسک" رئیس تسلا فاش کرده است که خودروهای تسلا به زودی گزینه‌ای را برای سفارشی کردن صدای بوق و حرکت با سرعت کم در اختیار خواهند داشت.

همه صداهای این ویژگی جدید در هنگام عرضه در دسترس نخواهد بود، اما ماسک از امکان انتخاب بین صدای بزغاله، تندباد، اسب و چند صدای آشنا برای آمریکایی‌ها برگرفته از فیلم‌ها و سریال‌های معروف خبر داد تا در هنگام بوق زدن یا راهنما زدن این صداها برای راننده پخش شود.

ماسک می‌گوید در نظر دارد تا امکان بارگذاری(آپلود) صداهای دلخواه را فراهم کند، اگرچه این موضوع می‌تواند مشکل ساز باشد، چرا که ممکن است برخی رانندگان تصمیم بگیرند صداهای ناخوشایند روی خودروی خود بگذارند. همچنین ممکن است تسلا در برخی مناطق محدود به الزامات منطقه‌ای برای صداهای خاص حرکتی برای هشدار دادن به عابران پیاده باشد./ ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news