اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
15 مهر 1398 15 مهر 1398
15:40 15:40

بارسلونا ویکتور والدس را اخراج کرد

 ویکتور والدس دروازه‌بان سابق تیم فوتبال بارسلونا که مربیگری تیم جوانان A بارسا را برعهده داشت به دلایلی که آن را درگیری لفظی شدید با پاتریک کلایورت عنوان می‌کنند از این تیم اخراج شد.

به گزارش سلام نو،والدس که همواره از علاقه‌اش برای مربیگری در تیم‌های پایه سخن گفته بود، با پیشنهاد بازگشت به بارسا روبرو شد و در نهایت پس از 5 سال برای هدایت تیم جوانان A به باشگاه محبوبش برگشت. 80 روز بعد، او از سمت خود اخراج شد.

باشگاه بارسلونا سه روز پیش بیانیه‌ای صادر کرد مبنی بر اینکه ویکتور والدس با تیم جوانان به تاراگونا نخواهد رفت و در مورد ادامه همکاری با او به زودی تصمیم‌گیری خواهد شد.

رسانه‌های اسپانیایی درگیری لفظی شدید او با پاتریک کلایورت مدیر تیم‌های پایه‌ی باشگاه را دلیل تعلیق والدس عنوان کرده بودند و در نهایت او امروز شغل خود را از دست داد.

سوای درگیری با کلایورت، باشگاه بارسلونا دلایل دیگری نیز برای برکناری والدس داشت: «انحراف از خط مشی و فلسفه باشگاه بارسلونا در برنامه‌های تعیین شده برای تیم جوانان، عدم استفاده از بازیکنان تیم دوم باشگاه در رقابت‌های لیگ جوانان اروپا، اعتراض علنی به اینکه چرا باشگاه، ورزشگاه یوهان کرایوف را در اختیار او و تیمش قرار نمی دهد و عدم حضور در مراسم بازگشایی دپارتمان متدولوژی پاکو سیه رو که تمام مربیان باشگاه بارسلونا در آن حاضر بودند.»

ویکتور والدس ماه مارس 2014 خبر خداحافظی خود از بارسا در پایان فصل را اعلام کرد و خیلی زود در بازی با سلتا دچار مصدومیت رباط صلیبی شد. او پس از جدایی از بارسا دیگر به دوران خوبش بازنگشت و اکنون در قامت یک مربی نیز جدایی او زودتر از حد تصور و پس از 80 روز اتفاق افتاد.

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

نیمار در بارسا بهتر بود

نیمار در سه فصل اخیر در پی اس جی اغلب مصدوم بوده و در حساس ترین مقاطع فصل نتوانسته به...

مسی: تا ابد در بارسا می‌مانم

مسی که در این سالها با پیشنهادات اغواگرانه ای از سوی تیم های مختلف رو به رو بوده تاکی...

لوئیس سوارز هواداران بارسا را سورپرایز کرد

لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه‌ای بارسا اعلام کرد روند ریکاوری اش پیشرفت  داشته و به زودی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news