اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 10 اسفند 1398
16 مهر 1398 16 مهر 1398
09:17 09:17

زو‌ج های بازیگری که ازدواج‌هایشان پایدار ماند +عکس

خبر جدایی مهناز افشار از همسرش باعث این ذهنیت بین مردم شده است که ازدواج‌های سینمایی دوامی ندارد و به جدایی ختم خواهد شد. البته نگاهی به زندگی برخی بازیگران دیگر از جمله رضا کیانیان ، فاطمه معتمد آریا و جواد عزتی نشان می‌دهد این یک قاعده کلی نیست. 

به گزارش سلام نو، توییت معنادار مهناز افشار در آخرین روزهای هفته گذشته حامل یک خبر دیگر از دنیای سلبریتی‌ها بود. ظاهرا این بازیگر ایرانی که این روزها در آلمان به سر می‌برد، از همسر خود یعنی یاسین رامین جدا شده است: "هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می‌گیری یک مادر مجرد باشی باید دو تا وجود داشته باشی و اونارو برای خودت و فرزندت قوی‌تر هم بکنی." این توییت و واکنش به آن در روزهای گذشته برای چند ساعت صفحات مجازی را پر کرده بود و حتی برخی از چهره‌ها ازجمله شیلا خداداد هم به این ماجرا واکنش نشان دادند.

این اتفاق حالا بهانه مرور زندگی موفق برخی بازیگران شده است؛ کسانی که سال‌هاست ازدواج کرده‌اند و هنوز با تمام مشکلات به زندگی خود ادامه می‌دهند.

ازجمله این افراد محسن قاضی‌مرادی است که اتفاقا همسر او بازیگر است. مهوش وقاری و محسن قاضی‌مرادی سال‌هاست با هم زندگی می‌کنند. حتی حالا که قاضی‌مرادی بر اثر بیماری پارکینسون نیاز به مراقبت دارد، همسرش پرستاری او را برعهده گرفته است.

بازیگرانی که ازدواج‌های موفقی داشتند

رضا کیانیان بازیگر دیگری است که سال‌هاست با‌ هایده قراچه‌داغی ازدواج کرده است و یک پسر به نام علی دارد. ‌هایده قراچه‌داغی خواهرزاده سهراب سپهری، شاعر نام‌آشنای ایرانی است که گاهی هم در برخی مراسم او را همراهی می‌کند.

رضا کیانیان و همسرش

بازیگرانی که ازدواج‌های موفقی داشتند

فاطمه معتمد آریا هم از ‌سال 1360 که با احمد حامد ازدواج کرده تا همین حالا به زندگی خود در کنار او ادامه داده است. نکته جالب این‌که معتمد آریا خود برای ازدواج با احمد حامد پیشقدم شده است: "چند دفعه‌ای همدیگر را دیدیم و بعد از دو ماه به احمد گفتم با من ازدواج می‌کنی؟ گفت من باید برگردم سوئد. گفتم ولش کن حالا بیا یک‌سال با هم زندگی کنیم لااقل کمیته ما را نمی‌گیرد. اگر نخواستی بعد از یک‌سال جدا می‌شویم. احمد گفت فکر خوبی‌ است. باید چه کنم؟ الان برویم پیش پدرت؟ گفتم: برویم."

فاطمه معتمدآریا و همسرش

بازیگرانی که ازدواج‌های موفقی داشتند

رویا تیموریان هم از بیش از یک دهه قبل با مسعود رایگان ازدواج کرده است و این ازدواج تا همین حالا موفق و پایدار بوده است. البته رویا تیموریان از همسر اول خود دو فرزند دختر هم دارد. او درباره این ازدواج گفته است: "سال‌ها با دخترانم تنها زندگی می‌کردم و زمانی که برای اجرای تئاتر به سوئد رفته بودیم، یک شب مسعود رایگان برای تماشای اجرای ما به سالن نمایش آمد و ما بعد از 22‌سال دوباره همدیگر را دیدیم. (من و آقای مسعود رایگان با هم در یک دانشگاه درس خواندیم.) بعد از سفر به ایران ماجرای آشنایی بیشتر ما و ازدواج شکل گرفت."

رویا تیموریان

بازیگرانی که ازدواج‌های موفقی داشتند

پژمان بازغی هم بازیگر دیگری است که سابقه ازدواجش با مستانه مهاجر به ‌سال 84 برمی‌گردد. چندی قبل مستانه مهاجر در برنامه دورهمی مهران مدیری درباره خاطره ازدواجشان گفت: "اولین‌بار در یک جشنواره سینمایی یکدیگر را دیدیم. دوست مشترکی داریم که ما را به هم معرفی کرد. وقتی من را به ایشان معرفی کردند، آقای بازغی گفتند: شما تیزر تدوین می‌کنید؟ من هم در جواب گفتم: امیدوارم فیلمتان دست من نیفتد! پس از آن دیدار اول، با خودم گفتم پس درست فکر می‌کردم که از پژمان بازغی بدم می‌آید. به هرحال، زمان گذشت و ما دوباره یکدیگر را دیدیم و من عاشقش شدم و البته او هم عاشق شد و نهایتا در ‌سال ۸۴ با هم ازدواج کردیم."

جواد عزتی و همسرش

بازیگرانی که ازدواج‌های موفقی داشتند

اخبار مرتبط

icon news

رضا کیانیان روی صحنه تالار وحدت

رضا کیانیان با نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» روی صحنه تالار وحدت می...

۱۰ فیلم جنجالی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر / فیلم «رستگاری جهان»

چهارمین فیلم جنجالی در لیست سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم سینمایی «رستگاری جهان»...

رضا کیانیان به منتقدان اکران «خانه پدری» و همایون شجریان چه جوابی داد؟

رضا کیانیان در واکنش به منتقدان اکران فیلم «خانه پدری» و منتقدان همایون شجریان و علیر...

چهره جدید مهناز افشار بعد از طلاق +عکس

مهناز افشار عکسی از خودش با علی قربانزاده را در اینستاگرام منتشر کرده که نشان می‌دهد ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news